Надважливо, коли учні повертаються до рідної Школи

Таку думку виокремила керівниця Художньої школи класичного рисунку і живопису Hurgri Art School Євгенія Харгрі під час Доброчинної освітньо-культурної Міжнародної мистецької події, присвяченій Дню визволення міста-героя Ірпінь, під назвою «Творча молодь в умовах війни 2024».

Євгенія розповіла, як колись вона приходила на творчі зустрічі випускників Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського, в якому вона здобула одну з перших художніх освіт. Тоді вона дещо меншою мірою надавала значення важливості захопленню її вчителів з приводу відвідин своєї альма-матер. Особливу значимість такої події Євгенія Харгрі усвідомила повною мірою вже зараз, коли до її Художньої школи почали приходити на зустрічі випускники.

Хоч начебто й небагато років налічує історія Художньої школи в Ірпені (розпочала свою діяльність 2015 року), але вже має чималу плеяду випускників, які досягли вагомих успіхів на художній ниві. Ще свіжі в пам’яті перші мистецькі кроки підлітків, які наче щойно прийшли  навчатися до Євгенії Харгрі. Тепер вони вже стали студентами престижних мистецьких вишів та й випускниками навчальних закладів в Україні і у багатьох країнах світу. Вже більшість випускників Художньої школи отримали фахову професію і престижне працевлаштування, здобутим саме в Ірпені.

Присутні на цій мистецькій події висловили слова вдячності Євгенії Харгрі та відзначали її високий професійний художньо-педагогічний рівень, що втілився у вагомі результати успіху вихованців Школи.

«Національна ідентичність з кожним днем все більше відроджується в Україні силами свідомої талановитої молоді – нашому майбутньому – завдяки любові своїх турботливих Батьків, які є міцним фундаментом для становлення, зміцнення, зростання і розвитку нашої Нації», – зі словами вдячності усім жителям міста, що надихає, акцентувала Євгенія Харгрі.

На сьогодні війна розкидала талановиту молодь по усій Україні та світу. Тому особливо важливо й зворушливо було зустрітися на цій мистецькій події в рідному Ірпені. Художній вечір вдався на славу! Виставки й презентації художників, їхніх творчих проектів, вікторини, призи і подарунки, виступ рок-гурту «Обидва». Багато ще чим запам’яталася мистецька подія під назвою «Творча молодь в умовах війни 2024», присвячена Дню визволення Ірпеня.

Зокрема, презентація авторського проекту «Творчі шкарпетки 2024» з національною символікою (авторська стилізація Євгенії), гербом Ірпеня, логотипом Hurgri Art School та визначними місцями затишного міста, що надихає. Знакові, ексклюзивні, високої якості «Творчі шкарпетки» стали частиною доброчинного проєкту, спрямованого на збір коштів для ЗСУ. Перші «творчі шкарпетки» залюбки придбано гостями на урочистому відкритті мистецької події.

Ексклюзивні вироби може придбати кожен бажаючий для себе і близьких саме зараз, завітавши до Школи або телеграм канал

https://t.me/hurgri_art_school

Художня виставка живопису і графіки у кількості 30 картин триває до 30 травня. Кожен гість Художньої школи Hurgri Art School отримує в подарунок календарі на 2024 рік з авторського проєкту Євгенії Харгрі «Ірпінь мовою графіки» і творчого стилю «Харгріанство». Вхід вільний

Адреса Hurgri Art School: вул. Івана Драча, 1 (колишня Гагаріна), центр ЕСТЕТ, 4-й поверх.

 

Тел.: (098) 101-66-22; (050) 101-66-22

 

Соціальні мережі:

Телеграм

https://t.me/hurgri_art_school

Інстаграм

https://www.instagram.com/hurgri_art_school

https://www.instagram.com/hurgri_art_online1

Фейсбук

https://www.facebook.com/Hurgri.art.school

https://www.facebook.com/Hurgriart

ТікТок

@hurgri_art_school

Ютуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *