Кінець епохи у КіНО: Маркушин вийшов з партії «Нові обличчя»

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин вчора офіційно повідомив про свій вихід з політпартії «Нові обличчя»

 

Позаяк заява була оприлюднена учора, то в декого виникло припущення, що це могло бути першоквітневим жартом. Втім, все виявилося цілком серйозно. Олександр Маркушин у телефонній розмові з редактором «Зорі Приірпіння» підтвердив серйозність оприлюдненої 1-го квітня своєї заяви. «Кінець моєї епохи в «Нових обличчях» – можете офіційно публікувати», – зазначив Ірпінський міський голова.

Привітавши Олександра Григоровича з таким важливим рішенням та висловивши йому підтримку від редакції «Зорі Приірпіння», публікую це повідомлення сьогодні у вівторок (щоб був толок) і вже не було ніяких сумнівів на предмет першоквітневих жартів.

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Редактор газети і сайту

«Зоря Приірпіння»

 

 

P. S. Тим часом вже розпочався перерозподіл посад і майна, викликаний виходом Олександра Маркушина з «Нових облич». Невдовзі після своєї заяви міський голова повідомив про новий телеграм-канал Ірпінської міської ради (попередній з такою назвою було перейменовано). Також поширилася інформація про недовіру трьох заступників міського голови, які є ставлениками «Нових облич» (Кравчук, Михальченко, Устич). Не важко спрогнозувати, що на них чекають заміни. Вони можуть бути проведені вже на наступній сесії Ірпіньради, яка запланована на четвер 4 квітня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *