На території Ірпінського регіону утворено Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури

На території Ірпінського регіону утворено Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратуриВідбулося системне реформування органів прокуратури України, що є одним із важливих чинників розбудови правової держави. Одним з кроків цього процесу є утворення відповідно до Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року місцевих прокуратур, на які покладається здійснення чотирьох конституційних функцій: підтримання державного обвинувачення в суді, представництва інтересів громадянина або держави в суді, нагляд за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, та нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Так, в системі органів прокуратури України замість раніше існуючих 639 міських, районних, міжрайонних та інших прокуратур районного рівня утворено 178 місцевих прокуратур, які почали діяти з 15 грудня 2015 року.

Вказані зміни торкнулися і прокуратури міста Ірпеня, яка увійшла до складу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області.

Для забезпечення належного виконання визначених законом та Конститиуцією функцій прокуратури на території Ірпінського регіону утворено Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури, який очолює Ільяс Енверович Рамазанов. Заступником начальника відділу призначено Альберта Пилиповича Шаповалова.

Контактний номер телефону Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури (045-97) 4-00-03.

Джерело: Прокуратура Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *