На сьогоднішньому засіданні виконкому головував Андрій Літвинов

На сьогоднішньому засіданні виконкому головував Андрій Літвинов

Сьогодні зранку відбулося перше у цьому році (не враховуючи утаємничене 17 січня, про яке повідомили громадськості та ЗМІ постфактум) засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради, яке провів Андрій Літвинов.

Власне, питання головуючого було основною інтригою звітного засідання. Оскільки обраний секретарем міськради Андрій Літвинов ще 31 жовтня минулого року ніяк не міг пройти відповідно спецперевірку через порушену кримінальну справу.

Через що тривалий час він або не приходив на засідання виконкому, або брав участь в його роботі у незрозумілому статусі. Протягом цього періоду Ірпінська влада кілька разів поширювала фейкові повідомлення про начебто успішно завершену перевірку стосовно Літвинова.

Сьогодні він був головуючим на засіданні виконавчого комітету. Слід розуміти, що перевірку таки пройдено. Втім, це вже питання до правоохоронних структур. Ми лише фіксуємо факт головування Андрія Літвинова на засіданні виконкому Ірпіньради.

З-поміж інших питань найцікавішими на засіданні видалися затвердження проектно-кошторисних документацій. Але це вже тема наступної публікації. 

 

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому Ірпіньради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *