На хабарі $ 5000 затримано двох прокурорів (+ фото)

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали двох прокурорів однієї з місцевих прокуратур за  вимагання та отримання неправомірної вигоди від підприємця.

За попередньою інформацією прокурори однієї з Київських місцевих прокуратур вимагали від підприємця 5000 доларів США. За неправомірну вигоду правоохоронці обіцяли не притягувати підприємця до кримінальної відповідальності та сприяти у роботі його АЗС. Кошти передавались прокурорам за посередництва цивільної особи.

Відбулося затримання прокурорів під час отримання ними неправомірної вигоди в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Було проведено обшуки за місцем роботи правоохоронців.

Класифікація події: одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

Джерело: Державне бюро розслідування

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *