«Мрія», «Факел» і «Кімерка» – три футбольні команди Гостомеля змагаються за Кубок Бучанського району

МРІЯ стартувала, і тепер МРІЮ не спинити! Найкращий Reels минулого дня, за участю всім добре відомої людини футболу з Ірпеня Дмитра Корчанова, який звів у жеребі на Кубок Бучанського району цікаву та перспективну команду «Мрія» з Гостомеля, – розповідає Андрій Кравченко.

«Мрія», «Факел» і «Кімерка» - три футбольні команди Гостомеля змагаються за Кубок Бучанського району

«Мрія» чудово дебютувала з перемоги над ЦСКА (Київ) – 5:1 і тепер буде грати на виїзді з ФК «Вишня» з Вишневого в 1/8 фіналу Кубка  Бучанського району. Початок гри 9-го квітня об 11:00.

Також, ще одна команда з Гостомеля  – «Факел» цього ж дня зустрінеться на цьому ж стадіоні у Вишневому проти ФК «Білгород» (Білогородка).

Впевнений, що перший десант вболівальників нової, креативної команди з Гостомеля, може висадитись у Вишневому вже цієї неділі і під пісню: «Вишні, вишні ви дивовижні, ми з тобою дуже схожі, але не суміжні», розпочнеться гра!

Отож, запрошуємо усіх вболівальників футболу з Гостомеля у неділю, на футбол для підтримки своїх команд, яких до 1/8 фіналу Кубка Бучанського району потрапило аж три, де також і «Кімерка» з Гостомеля гратиме проти SC «Юрівка»!

Вболіваємо за наші команди і футбол – разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *