Мистецтво – це коли зроблено професійно з любов’ю

Визначні мистецькі дати – Всеукраїнський та міжнародний День Художника юні вихованці Ірпінської школи рисунку й живопису Hurgri Art Shool відзначили екскурсією до відомого вітчизняного художника і скульптора – Богдана Голояда.

Юним митцям було цікаво ознайомитися з чималим творчим доробком визначного Майстра та послухати його розповіді про історію скульптури й живопису, порівняння вітчизняного і зарубіжного мистецтва та його підхід до творчості загалом.

«Зроблено непрофесійно й без любові – то халтура, зроблено професійно без любові – ремесло, зроблено з любов’ю, але не професійно – це хобі, а зроблено професійно і з любов’ю – то мистецтво!», – таку градацію цінностей означив Богдан Голояд.

Звісно, що твори художника краще раз побачити, аніж слухати розповіді про них. Багато чого цінного побачили й почерпнули гості з Ірпені у київській майстерні художника.

Засновниця Ірпінської художньої школи Hurgri Art Shool Євгенія Харґрі разом з її вихованцями подякували Богдану Голояду за цікаву екскурсію його майстернею та змістовну розповідь про художню творчість.

До уваги читачів фотомиттєвості відвідин майстерні Богдана Голояда

 

До уваги любителів художнього мистецтва телефон Євгенії Харгрі
098 101-66-22

Сторінка HURGRI ART SCHOOL в інстаграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *