Мережу зарядних станцій електромобілів побудують у Приірпінні

Мережу зарядних станцій електромобілів побудують у Приірпінні

“Укртелеком” будує мережу зарядних станцій у Києві, Ірпені, Ворзелі, Бучі, Вишгороді та Борисполі. Станції UTrecharge будуть введені в експлуатацію з 1 січня 2021 року.

Наразі «Укртелеком» встановив 11 з 50 зарядних станцій. Електрозарядки оснащені роз’ємами двох типів – TYPE 2 і TYPE F/SCHUKO (євророзетка) — потужністю 22 кВт і 3,5 кВт відповідно. UTrecharge зможуть заряджати не тільки електромобілі, а й велосипеди, самокати, гіроскутери при наявності власного кабелю.

Мережу зарядних станцій електромобілів побудують у Приірпінні

Для використання зарядних станцій від “Укртелекому” потрібно встановити додаток UTrecharge на будь-який пристрій з iOS або Android. Вартість зарядки складе 9.90 грн за 2 кВт/год.

“Впровадження послуги UTrecharge є частиною діяльності “Укртелекому” з ефективного використання ресурсів компанії, що вивільняються в результаті технічного переоснащення і модернізації телекомінфраструктури, – пояснюють у компанії. – Сучасне телеком-обладнання набагато компактніше і не вимагає великого обсягу електроенергії, отже, її надлишок на модернізованих об’єктах тепер зможуть використовувати власники електротранспорту».

Незважаючи на зростання ринку електромобілів в Україні і, відповідно, попиту на електричні зарядні станції загального користування, «Укртелеком» вважає цей напрямок бізнесу перспективним, в тому числі з точки зору підтримки технологій, які не шкодять довкіллю.

Джерело: ecotown

 

 

Інші публікації на цю тематику дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *