Марафон на підтримку політв’язнів режиму Зеленського

У Києві на Майдані Незалежності пройшов марафон «Білими нитками» на підтримку Андрія Антоненка (Riffmaster), Юлії Кузьменко та Яни Дугар, яких підозрюють у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета. Він загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті підриву автомобіля.  У Марафоні взяло участь багато творчих людей, музикантів, співаків, понад два десятка музичних гуртів, серед яких Сергій Танчинець («Без Обмежень»), Іван Леньо та Володимир Шерстюк (Kozak System), «Нумер 482», «Мотор’ролла», «Мандри», Karna, та інші.

Не зважаючи на дощову погоду на Майдані зібралося близько декількох тисяч людей. Вікторія Крамаренко, лікар, волонтер, яка багато років у складі ПДМШ їздить на фронт, прийшла сюди разом з чоловіком та багатьма друзями-комбатантами різних підрозділів, бойовими волонтерами, медиками-волонтерами, які тримають 6 рік забезпечення частин ЗСУ. Люди обурювалися діями влади та вимагали чесного і неупередженого розслідування.

«Усі говорили про свавілля влади, що є не припустимим. Влада маніпулює, нехтує презумпцією невинуватості, потураючи основний закон держави – Конституцію України. Наших колег, друзів тримають під вартою безпідставно і бездоказово. Багато говорили про активність суспільства, про те, що потрібна підтримка в судах. Лунали чудові пісні, музика, було драйвово. Наша швидка, як завжди, стояла на звичному місці і бригада медиків чергувала з самого ранку. Багато було друзів, що приїхали з інших міст, задля підтримки. Нам нічого боятись. Нам нічого втрачати, ми завжди були на передовій і лишаємось на передовій до Перемоги», – зазначила Вікторія Крамаренко.

Нагадаємо, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на брифінгу 12 грудня оголосив про підозру і арешт музиканта Андрія Антоненка, лікаря Юлії Кузьменко та волонтера Яни Дугар. У «справі Шеремета» на брифінгу взяли участь та виступили Президент України Володимир Зеленський, перший заступник голови Національної поліції Євген Коваль та генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

 

Ніна КОСТЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості марафону «Білими нитками»

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *