Ультранаціоналістичне клеймо для таврування добровольців, медиків, волонтерів

Затримання обвинувачуваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета та останні події з цього приводу, викликали гучний резонанс в українському суспільстві. Хто намагається дестабілізувати ситуацію в країні, піднявши на знамено ідею величі арійської раси і кому це вигідно?

«Захопившись ультранаціоналістичними ідеями та величчю арійської раси». Подібне твердження є ніщо інше, як чергове зухвале, викинуте на загал, клеймо для таврування чітко окресленого кола ворога: таким як – волонтер, доброволець, доброволець-медик.

Ось вона технологія заволодіння хитким податливим розумом інертного глядача, далекого від війни на сході, або навпаки потерпілого в цій війні і вимушеного шукати кращого життя.

Згідно з останніми дослідженнями науковців українська молодь у знаннях математики та фізики посідає останнє місце в рейтингу. Про, що це говорить?

Не уміння логічно мислити, аналізувати, утворювати ланцюг причино-послідовного зв‘язку – перетворює людину в інертного, охочого набувача готових шаблонів.

За 20 останніх років знищено інтелектуальний потенціал мислячої еліти. Тепер здичавіло примітивні лозунги витягнуті з шухляд Вікіпедії ще Сталінських часів система викидає в очманілий соціум для перетравлення.

Отже, що ховається під тлумаченням терміну ультранаціоналізм у спрощеному варіанті? Це «ревниве служіння власній нації». Само по собі таке тлумачення з першого погляду не несе загрози. Але: ультранаціоналізм у поєднанні з ідеєю національного відродження є фундаментальний принцип фашизму.

Зі спогадів секретаря І.В.Сталіна товариша В.Г.Бажова 1980 року: «ультранаціоналізм, замість об’єднання підіймає одні нації проти інших, не тільки ділить їх сили, а й веде до беззмістовних воєн між ними».

Тобто суть висунутого означення для певної окремо взятої спільноти є ні що інше, як звинувачення в розпалюванні ворожнечі, між співвітчизниками із абсолютною перевагою та впевненістю власної зверхності і величі.

Тепер про велич арійської раси. Друга Світова війна була визвольною від нацизму та його ідеології, за якою ховалась надумана і нав‘язана суспільству велич арійської раси. Нинішня війна Росії проти українського народу – це війна Росії за розум, душі, території. Згідно з новим тлумаченням доброволець, волонтер, медик-волонтер, а врешті і воїн, що відстоює свою територію, не є патріотом і захисником. Це типовий «ультранаціоналіст, засліплений ідеєю та величчю арійської раси».

Ультранаціоналістичне клеймо для таврування добровольців, медиків, волонтерів

Тепер дозвольте розказати цікаву історію сьогодення, де усі дійові особи справжні. У контексті нового віяння і подання кожен з них особисто «захоплений величчю арійської раси». Мова піде про воїна-комбатанта АТО і німецького лікаря-хірурга, батько якого служив в СС, на Полтавщині, в концентраційному таборі, і був безпосередньо причетний до багатьох смертей. Цю історію напередодні повідав мені мій друг Олексій.

«… Нещодавно їхав з відрядження «бла-бла-басом».

Дорога тривала вісім годин, поволі розговорились з водієм. Він комбатант, пішов добровольцем. Має багато серйозних поранень, одним з них була важка травма ока. Око лікували у шпиталях, зробивши усе, що можна, дали пораду їхати в Німеччину до поважного професора на операцію.

За операцію потрібно було сплатити 16 тисяч євро. Родина продала машину, довго збирала кошти. Згодом необхідна сума була зібрана і наш герой відбув до Німеччини. Пройшовши попередні необхідні процедури, дійшла черга до розрахунку за очікувану операцію. Допитлива німкеня вивчила подані папери, уважно слідкуючи за чоловіком та гроші, які він намагався подати слідом.

Жестикулюючи і повторюючи “Nein! – Nеin!!!” – жіночка почала дзвонити по телефону.

До нашого героя підійшли і запросили в кабінет професора. Там його чекав саме той лікар – професор, який повинен був робити йому операцію. Комбатанту пояснили, що операцію будуть робити безкоштовно.

Як безкоштовно, здивувався він?

Наш другий герой історії, а саме німецький професор офтальмології, розповів про те, що у минулій війні його дід служив в СС. У концентраційному таборі десь на Полтавщині, він молодий, переконаний та захоплений величністю арійської раси, тобто фашизмом, знищував в‘язнів табору.

Тепер його онук відпрацьовує гріхи діда через покаяння і власним прикладом спокутує гріхи нацизму.

Провівши безкоштовну операцію, професор купив бус нашому комбатанту, розтаможив його, надавши можливість не тільки бути здоровим, а й гідно жити та заробляти.

Нещодавно наш комбатант потрапив до монастиря на Полтавщині, де з подивом почув прізвище добре відомого йому професора.

Виявилось, що він є ще й меценатом монастиря, не тільки лікує безкоштовно наших воїнів, але й допомагає українцям.

Ось так онук істинного арійця, захоплений негативним впливом ультранаціоналістичної ідеї та величі арійської раси доводить світу про хибність і недолугість подібного тлумачення, що не має права на життя.

Кому і для чого потрібно було витягти з російського варіанту Вікіпедії історичний мотлох маячні про арійську расу і прив‘язати його до подій сьогодення, а саме до конкретних звинувачуваних осіб : добровольця, медика – добровольця, волонтера, які допомагають армії боронити власну державу на власній території?

Нова влада із старими латками на жупані, що дістався у спадщину, хоче вакцинувати суспільство новим баченням патріотичного українця, зробивши з нього нациста.

Пройшовши майдан, дорогами сходу, ми зробили дуже багато, але не спромоглись викорінити корінь зла.

Ми не змінили докорінно систему, в якій судочинство і верховенство права є основою успішного демократичного суспільства.

Вікторія КРАМАРЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “Ультранаціоналістичне клеймо для таврування добровольців, медиків, волонтерів

  1. Дуже цікава історія. Але цей подвиг не має закінчитися цієї статтею! Необхідно розповсюдити імя цього професора. Ця історія має стати прикладом для інших. Має надихати на подвиги інших. Прошу автора цієї статті вказати назву лікарні в Німеччинні та ім’я професора. Спробуємо взяти інтервью та прославити його

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *