Максим Нельзін – єдиний воїн світла серед ірпінських «Слуг Народу»

Перед недавніми виборами дехто поспішив записати адвоката Максима Нельзіна у прибічники Карплюка. Мовляв, член виконкому при «Нових обличчях», наближена особа до Самого і т. н.

Насправді ж, за підсумками І-ї сесії нового скликання все виявилося з точністю до навпаки. Максим Нельзін не підтримав лінію «Нових облич». Навіть попри те, що фракція «Слуга народу» не підписувала Меморандум і не входить до коаліції «Успішна Громада», особиста позиція Максима Нельзіна пішла всупереч намаганням прибічників нині сірокардинальствуючого Карплюка створити свою більшість, аби протягувати потрібні їм рішення.

Максим Нельзін – єдиний воїн світла серед ірпінських «Слуг Народу»

Більше того, на першому засіданні нового складу Ірпінської ради події розгорталися таким чином, коли кожен голос був вирішальним. І голос Нельзіна був на боці інтересів Громади. Максим Сергійович виявився послідовним у своїх передвиборчих обіцянках протистояти забудовницькому свавіллю.

З іншого боку, подібна непевна політична ситуація в Ірпені виникла чому саме, що троє депутаток фракції «Слуга народу» на першому ж пленарному засіданні з певних мотивацій (про них легко здогадатися) надумали підтримати політичних банкрутів, які не можуть змиритися з думкою, що їхній час вже минув, і до влади в Ірпені прийшли справді нові політичні сили.

Факт того, що троє із чотирьох депутатів «Слуг Народу» на першій же сесії переметнулися на бік карплюківців, м’яко кажучи, викликає подив. Ще рік тому Карплюк був основним конкурентом тоді ще кандидата, а тепер вже депутата ВР від «Слуги Народу» Олександра Горобця. Тоді карплюківська команда мобілізувала всі свої ресурси – ботоферми, однофамільців, підставних осіб, адмінресурс, винули мільйони доларів на виборчу кампанію… Але все це пішло на смарку, не допомігши Карплюку в боротьбі проти висуванця від «Слуги Народу». Завдяки тодішньому програшу відставного мера Ірпеня з’явилася надія на припинення в місті тотального дерибану з суцільною забудовою всього, що можна й не можна.

І тепер, коли завдяки волевиявленню ірпінчан, навіть попри масові фальсифікації голосів, 25 жовтня люди проголосували за антикарплюківську провладну більшість, знайшлися депутати, яких намагаються використовувати, аби пустити об’єктивний хід історії у зворотному напрямку. Троє депутаток – Макєєва, Міронішена і Городок – середній вік яких не сягає й 29 років, а час проживання в Ірпені взагалі дошкільняцький, вирішили вплинути на історію міста, реанімуючи карплюківську владу.

Це при тому, що на недавніх виборах партійна позиція «Слуг Народу» базувалася на критиці й запереченні діяльності Карплюка та його забудовницької мафії. Проти Володимира Багатоквартирного різко виступали зокрема такі представники «Слуг Народу», як Олександр Дубінський і Ігор Колтунов, яких було обрано до Київського облради того ж дня, що й фракцію СН в Ірпінській раді.

Сподіватимемося, що партійне керівництво «Слуг Народу» дасть належну оцінку своїм ірпінським депутаткам, які стали на хибний шлях карплюкізму. Натомість Максим Нельзін і надалі незмінно і неухильно дотримуватиметься своєї позиції в даному питанні. Як бачимо, корінний ірпінчанин Максим Сергійович – єдиний воїн світла серед затьмарених карплюківською облудою «Слуг Народу» в Ірпінській раді!

 

 Агнешка НОВАК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *