Людям безплатно роздають екологічні сумки, закуплені на гроші гранту

Людям безплатно роздають екологічні сумки, закуплені на гроші гранту

Селище міського типу Кринички (Дніпропетровська область) активно відмовляється від пластикових пакетів на користь екосумок з агроволокна.

Безпечні для навколишнього середовища торбочки розповсюджує громадська організація “Корінь екології”.

“Брендовані сумки реалізуємо різними способами: продаємо в місцевих магазинах, на свята, – розповідає співзасновник ГО Михайло Троценко. – За кілька місяців пристроїли у хороші руки 600 екосумок».

У вересні громадська організація планує у Криничках роздати безкоштовно близько тисячу екосумок, які були закуплені на кошти виграного гранту від Німецької асоціації міжнародного співробітництва.

«У 20 місцевих магазинах по понеділках і по неділях будуть безкоштовно роздавати екосумки для використання на постійній основі – замість пакетів, – пояснює Михайло Троценко. – На фасадах магазинів, які приєднаються до ініціативи, висітиме спеціальна наклейка, а акція триватиме поки сумки не закінчаться».

Екосумка дуже якісна і зручна, каже продавщиця Яна. «У нашому магазині екоторбинки дуже добре розбирають, – розповідає вона. – На велосипеді він не розірветься, не протреться та й в руках носити теж зручно”.

Місцевий житель Криничок Андрій Денисенко теж ходить за покупками з екосумкою. “Ця сумочка екологічно чиста і не забруднює навколишнє середовище, – каже він. – Нам потрібно дбати про місце, де живемо”.

На додачу, екоактивісти провели у Криничка кілька тренінгів для чиновників і підприємців про важливість сортування сміття, а зараз готуються до встановлення контейнерів для роздільного збору сміття.

Джерело: ecotown

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *