Люди проти «Марсіанського ландшафту»: громадськість вийшла на протест проти забудови й нищення природи

Люди проти «Марсіанського ландшафту»: громадськість вийшла на протест проти забудови й нищення природи Біля  Бучанської міської ради пройшла акція “Буча Марсіанська. Хто відповість?”. На цьому заході протестували проти вирубування дерев, незаконної забудови, що триває у різних куточках міста.Це чергова акція протесту проти знищення зеленого фонду Бучі, хаотичної забудови без належних дозвільних документів.

Це досить поширено на теренах Приірпіння. Наслідками є погіршення екологічного стану регіону, додаткове навантаження на інфраструктуру населених пунктів, загострення соціальних проблем. На захід прийшли представники депутатського корпусу, декількох громадських організацій та інші небайдужі громадяни. Вони висловили свій протест проти забудови поблизу комплексів “Кампа”, “Рим”, місцевої церкви.

Перед громадою виступили голова ГО “ЕсоВuсha” Аліна Лізунова, депутати Київської обласної і Бучанської міської рад Ігор Домбровський та Іван Окоєв, учасник АТО Юрій Єрмолаєв, бучанець Сергій Василишин та інші.

Вони закидали владі та правоохоронним органам у бездіяльності щодо захисту зелених зон, припиненні незаконної забудови, яка триває чи планується на території Бучі. Ми добре пам’ятаємо ті буремні події, які довелося пережити місцевим жителям, які виходили на захист живих куточків природи, зверталися до правоохоронців з вимогою дотримання законності.

Протестувальники запевнили, що на цій акції вони не зупинятимуться, а будуть і далі в рамках закону відстоювати свої права на повноцінний життєвий простір. Люди не хочуть, щоб окремі мікрорайони рідного міста перетворювалися на бетонне гетто з марсіанським ландшафтом, де немає зелених насаджень, а є лише численні висотки. Свої вимоги вони передали до Бучанської міської ради.

Джерело: Ірпінь онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *