Луценко у Стоянці ставить рекорди перевищення швидкості

Луценко у Стоянці ставить рекорди перевищення швидкості

Журналісти склали рейтинг високопоставлених осіб, які порушують ПДР, перевищуючи допустиму швидкість, і з’ясували, що ТОП-5 очолює голова фракції Блок Петра Порошенка Юрій Луценко. Про це повідомляє «Країна».

Луценко нехтує правилами дорожнього руху по дорозі з дому в селищі Стоянка (Київська область) на роботу. Журналісти вимірювали швидкість руху кортежу нардепа за допомогою «радара» даішників і з’ясували, що швидкість руху становить 150 км / год. Штрафи за три порушення могли б потягнути на 1500 грн.

На другому місці опинився Петро Порошенко, який пересувається в кортежі з 7 машин: два Mercedes і п’ять іномарок супроводу з мигалками. Журналістам вдалося зафіксувати швидкісний режим президентського кортежу, який пересувався зі швидкістю 129 км / год.

Також автомобілі, в яких їздить Порошенко, виїжджали на зустрічну смугу і тим самим створювали аварійну ситуацію.

Варто зазначити, що, згідно з законом «Про охорону органів державної влади України та посадових осіб» низці ВІПів дозволяється супровід машини з мигалкою, що дає змогу нехтувати деякими правилами дорожнього руху. Серед таких чиновників: президент країни (і члени його сім’ї, а також попередники на цій посаді – довічно), спікер і його перший заступник, голова Кабміну і перший віце-прем’єр, керівники Конституційного і Вищого судів, голова МЗС і Генпрокурор.

Третє місце в рейтингу дісталося кумі Порошенка і члену фракції БПП в парламенті Ірині Луценко, яка ганяла зі швидкістю 160 км / год.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко опинилася на 4 місці. На трасі по дорозі з Конча-Заспи журналісти встановили, що пересувається кортеж Юлії Тимошенко зі швидкістю 118 км / год, що в два рази більше допустимої. Штраф за це 510-680 грн.

Валерія Гонтарева посіла п’яте, але не менш почесне місце, пересуваючись від її особняка в Ірпені до Києва зі швидкістю 111 км / год. Дорога проходить по трасі, але в межах синього населеного пункту. А це обмежує швидкість до 90 км / год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *