Лобода і Вишняков склали депутатські повноваження

Міськрада заборонила нічну торгівлю алкоголем 

Сьогоднішня сесія Ірпіньрада була призначена на досить незвичний час – 8-му годину ранку. Склалося враження, що у такий спосіб влада намагалася уникнути «зайвих» очей та вух на пленарному засіданні. Натомість журналісти прийшли на сесію раніше за депутатів, які ще деякий час сходилися-реєструвалися і розпочали сесію на 20 хвилин пізніше встановленого часу.

Лобода і Вишняков склали депутатські повноваження Міськрада заборонила нічну торгівлю алкоголем
Передсесійна “погоджувальна рада” між Карплюком та депутатами від БПП

Найбільш резонансними питаннями порядку денного виявилися дострокові припинення депутатських повноважень. Депутати задовольнили заяву скандально відомої Наталії Лободи, що стала депутатом за списком «Нових облич», і позбавлення депутатських повноважень якої керівник партії Володимир Карплюк анонсував ще у квітні. Також проголосували за складання повноважень депутата від «Нових облич» Ігоря Вишнякова, якого вже давно не бачили на сесіях міськради.

Лобода і Вишняков склали депутатські повноваження Міськрада заборонила нічну торгівлю алкоголем

Далі депутати прийняли до відома дві електронні петиції: про будівництво школи в районі Машторфу та автомобільного тунелю під залізницею в Ірпені. Стосовно тунелю міський голова відгукнувся досить скептично, його підтримали деякі депутати. Мовляв, це дорого і на місці старого залізничного переїзду (між вулицями Гагаріна і Стельмаха) вже багато чого набудовано і прокладено комунікацій – тож тунель там вже не «тулиться». Втім, саму петицію прийняли до відома.

Затвердили новий режим продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв у роздрібній торгівлі, який наразі обмежується 8:00 і 23:00 годинами.

Лобода і Вишняков склали депутатські повноваження Міськрада заборонила нічну торгівлю алкоголем

Лобода і Вишняков склали депутатські повноваження Міськрада заборонила нічну торгівлю алкоголем Наприкінець доволі спокійного сесійного засідання депутати прийняли рішення «Про поновлення КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» договору оренди земельної ділянки в м. Ірпінь, вул. Чехова, 27». Як зазначили громадські активісти, йдеться про скандальну земельну ділянку між тильною стороною парку «Центральний» та вулицею Виговського (раніше Суворова), на якій громадськість хоче бачити рекреаційну зону, а влада – чергову забудову.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *