КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

В історико-краєзнавчому музеї міста, що є справжньою віссю культурологічних процесів Приірпіння, відкрилася виставка картин, мальованих на склі Іриною Мезерою. Ця виставка є незвичайною не лише своїми творами, а й тим, що ці картини привезені із Луганської області, обпаленої війною. Також тим, що авторка не маючи спеціальної художньої освіти, творить за покликом серця і навіть віршує образи картин.

КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

«Коли я сюди їх везла, дуже переживала їх втратити,  – говорить Ірина Мезеря. – Адже мої картини на крихкому матеріалі. Однак скло не побилося, та проїхавши 18 блокпостів, згодом не дорахувалася багатьох робіт… Можливо вони комусь сподобались з військових, і з одного боку це радує, адже мистецтво і культура мають рятувати світ, і в першу чергу від воєн…».

КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

Це вже друга виставка художниці в нашому місті, присвячена прощанню з літом і квітами. Перша була до Великодня, на ній експонувалися ікони.

КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

Авторка пообіцяла організувати ще й третю виставку,  де буде представлено портретний живопис. На відкритті виставки серед жителів нашого міста було чимало луганців, які оселилися в нас, й подякували ірпінцям за підтримку.

КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

 

КВІТИ НЕВ’ЯНУЧІ НА СКЛІ

Директору музею Анатолію Зборовському висловили вдячність за те, що він, як ніхто, зумів зберегти тепло душ всіх героїв, про яких говорять музейні експонати.

 Валентин СОБЧУК

Фото: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *