Карта коворкінгів з генераторами й Starlink, де у Києві можна попрацювати під час блекауту

Окупанти цинічно нищать енергосистему країни, аби залишити українців без світла та тепла. У мережі з’явилася інфографіка коворкінгів столиці, в які можна піти при відключенні світла.

Варто бути готовим до блекауту і знати, де є світло та інтернет навіть, коли довкола суцільна темрява. Як знайти таке робоче місце киянам, дізнаєтеся далі.

Карта коворкінгів з генераторами й Starlink, де у Києві можна попрацювати під час блекауту

Мета ворога – посіяти паніку, стрес і депресивні настрої у суспільстві. Окупанти намагаються деморалізувати та виснажити українців.

Для цього вони позбавляють можливості нормально працювати та комунікувати. Однак, щоб нахабні плани ворога не збулися, кожен має підготуватися до різних сценаріїв.

На випадок блекауту, кияни зможуть працювати у коворкінгах, де є генератори та Starlink. Нижче залишимо інфографіку, яка показує, де їх знайти. Завбачливо радимо зберегти це зображення на свій пристрій.

Карта коворкінгів з генераторами й Starlink, де у Києві можна попрацювати під час блекауту

Де ще українці можуть знайти електроенергію у випадку повного знеструмлення

“Пункти незламності” відкриває держава у всіх областях країни. Це місця, де кожен зможе зігрітися та підзарядити свої електроприлади, коли немає світла.

Знайти найближчий такий пункт можна на сайті, використавши для пошуку інтерактивну карту. Крім цього, на мапі наявна інформація про найближчі АЗС, аптеки й магазини, які працюватимуть на генераторах.

Наразі по Україні функціонує близько 2 тисяч “Пунктів незламності”, однак їх стає все більше. Запишіть найближчі до вас адреси, щоб у разі відсутності зв’язку, ви знали, де вони розташовані.

Джерело: 24tv

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *