Карплюка оштрафували на 5 тисяч

Суд оштрафував мера Ірпеня за відсутність висновків аудиту у звіті його партії.

Карплюка визнано винним у вчиненні адмінправопорушення за ст.212-21 КУпАП та накладено штраф у 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян

Карплюка оштрафували на 5 тисяч

Печерський райсуд Києва визнав мера Ірпеня, керівника партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка у вчиненні адмінправопорушення у зв’язку з відсутністю у звіті партії про майно, доходи, втрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року висновків незалежного зовнішнього фінансового аудиту. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook керівний Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

Вона зазначила, що висновки аудиту є обов’язковими для політичних сил, які приймали участь у виборах (Закон «Про політичні партії в Україні» передбачає подання таких висновків як партіями, що отримують державне фінансування, так і партіями, які приймали участь у президентських виборах, виборах до ВРУ, чергових чи позачергових місцевих виборах (частина 3 ст.17).

Корчак нагадала, що партія «Нові обличчя» була суб’єктом виборчого процесу на позачергових виборах депутатів Коцюбинської селищної ради Київської області, які відбулись у липні 2016 року. Від партії було обрано 10 депутатів.

«Таким чином відповідний висновок незалежного фінансового аудиту цієї політичної сили, в рамках чинного законодавства (ст.17 ЗУ « Про політичні партії в Україні»), мав би бути невід’ємною частиною звіту партії, який був наданий НАЗК», – зазначила глава НАЗК.

«Постановою Печерського райсуду Карплюка визнано винним у вчиненні адмінправопорушення за ст.212-21 КУпАП та накладено штраф у 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (5100 грн)», – повідомила вона.

Джерело: glavcom

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *