КАРПЛЮК: В ІРПЕНІ ЖИТЛОВА ЗАБУДОВА ЗМЕНШИЛАСЯ ВТРИЧІ

Проте, планується спорудження дитячої лікарні та пологового відділення

 На 8-й сесії 7 скликання Ірпіньради було розглянуто 134 питання порядку денного. Зокрема вони стосувалися питань фінансового управління щодо внесення змін до рішення 6-ї сесії Ірпінської міської ради 7 скликання, затвердження списку  присяжних та народних засідателів Ірпінського міського суду Київської області.

КАРПЛЮК: В ІРПЕНІ ЖИТЛОВА ЗАБУДОВА ЗМЕНШИЛАСЯ ВТРИЧІ

Відділ культури, національностей та релігій вніс на розгляд питання щодо перейменування вулиць м. Ірпеня на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». І якщо вулицю Ленінградську депутати ухвалили перейменувати на Антонова, тим самим поклавши край дискусіям щодо намірів присвоїти їй імя митрополита  Романа Шептицького, то як буде називатися вулиця Калініна — Калинова, або ж на честь поета Данила Кулиняка, який на ній мешкав, поки що не з’ясовано. Міський голова сказав, що він хоче особисто провести зустріч з жителями даної вулиці, щоб почути їхні побажання.

А от жителі масиву в районі санаторію «Ірпінь» самі прийшли на сесію, щоб висловити свій протест щодо намірів забудови лісопаркового зони, котра раніше планувалася під спорудження карділогічного центру. З цього приводу Володимир Карплюк зауважив, що на цій території планується не тільки забудова, а закладення парку удвічі більшого, як парк Правика – його територія складатиме 6,2 гектара. А ще в цьому місці запроектовано зведення дитячого садочку і дитячого мистецького центру. «Але поки не буде облаштовано парку, ніхто тут нічого не будуватиме! — запевнив громаду міський голова. Він також повідомив, що в цьому році до грудня місяця заплановано спорудження дитячої лікарні, а також пологового відділення по вулиці Садовій. Такий заклад споруджуватиметься за накращим проектом, аналогів котрого немає в Україні.

Під час розгляду земельних питань міський голова наголосив, що міська рада Ірпеня на сьогодні чи не одною з перших ухвалила рішення щодо виділення 200 ділянок та 50 квартир учасникам АТО.

Щодо вирізання дерев в санаторії «Дружний» і обурень представників громадськості  Володимир Карплюк пояснив, що забудовники «Ліневич-груп» мають усі дозвільні документи на цю територію, і згідно декларації виконують ці роботи. Мовляв, дозвіл на цю земельну ділянку ухвалювали не за час його каденції, як багато інших, що не варто, всі дерева, які вирізаються, «вішати на нього». Оскільки, за його каденцію житлова забудова утричі зменшилася порівняно з його попередниками.Також міський голова запевнив, що територія в районі санаторію «Дружний» буде забудовуватися згідно домовленостей щодо чіткого плану її розвитку.

Депутат від фракції ВО «Свобода» оголосив звернення жителів району біля паспортного столу щодо стурбованості наміром зведення тут ще однієї багатоповерхівки, оскільки в цьому районі зовсім не розвивається соціально-побутова інфраструктура. З цього приводу Володимир Карплюк зауважив, що наміри щодо спорудження багатоповерхівки в цьому районі – це чутки.

КАРПЛЮК: В ІРПЕНІ ЖИТЛОВА ЗАБУДОВА ЗМЕНШИЛАСЯ ВТРИЧІ

Під час сесії за давньою традицією міський голова привітав іменників, зокрема депутата від фракції УКРОП Василя Пікулика.

 Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *