Екс-очільника Гостомеля Кириченка досуджують за «Антимайдан»

DSC07760Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури забезпечено здійснення належного процесуального керівництва в кримінальному провадженні щодо колишнього Гостомельського селищного голови – Кириченка А.І. за фактом організації останнім участі підлеглих йому працівників Гостомельської селищної ради в акціях так званого «Антимайдану».

Нагадаємо, що Кириченко А.І. обвинувачується в тому, що в грудні 2013 року, керуючись прагненням перешкодити волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності, нехтуючи трудовим законодавством, в робочий час, зловживаючи впливом на підлеглих працівників, забезпечував виїзд останніх для прийняття участі в мітингу на підтримку «Партії Регіонів», що відбувався в Маріїнському парку м. Києва.

З метою приховати факт порушення трудових прав підлеглих працівників, не допустити оскарження ними своїх протиправних дій, Кириченко А.І., будучи розпорядником бюджетних коштів, достовірно знаючи про відсутність окремих працівників ради на своїх робочих місцях, розтратив кошти Гостомельської територіальної громади, виплативши заробітну плату працівникам, які не виконували своїх функцій, адже були задіяні ним в політичній акції.

Заступник селищного голови, який відповідальний за благоустрій селища, інспектор з благоустрою, юрист, а також інші працівники, які обслуговували місцеве населення та послуги яких могли невідкладно знадобитись будь – кому з місцевих мешканців, що довірили Кириченкові А.І. керування радою, були задіяні останнім у «більш важливому» заході – участі в політичній акції.

Саме в такий, зухвалий спосіб, було розтрачено й без того невеликий бюджет територіальної громади.

Закон, права людей, трудові права підлеглих працівників, все це було знехтуване заради політичних амбіцій.

Звершується судовий розгляд, не дивлячись на невизнання Кириченком А.І. своєї вини, працівники ради будучи допитаними в суді в якості свідків, підтвердили факт здійснення ними виїзду до міста Києва 13 грудня 2013 року в робочий час для прийняття участі в акції на підтримку «Партії Регіонів», а також те, що напередодні саме Кириченком А.І. було організовано збори колективу ради з метою складання списків працівників, що прийматимуть участь у таких поїздках.

Запевняємо, що прокуратурою буде вжито вичерпних заходів задля доведення в рамках судового розгляду кримінального провадження вини Кириченка А.І. в інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях.

Джерело: Прокуратура Ірпеня

One thought on “Екс-очільника Гостомеля Кириченка досуджують за «Антимайдан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *