Із заплавних ЖАБудовників жаби сміються: тьма ропух-новоселів замість буратін-інвесторів (+ відео)

Через нинішнє засилля жаб у заплаві Ірпінь-річки, тепер заплавних забудовників почали називати ЖАБудовниками. Бо ж з них нині голосно жаби сміються. Так само і над заплавними буратінами-інвесторами, які профінансували цю забудовницьку аферу.

Фундаменти багатоповерхових будинків, вишикуваних довгими рядами, перекрили природній стік ґрунтових вод до Ірпінь-річки, внаслідок чого заплава між новобудами та набережною густо покрилася новоутвореними болотами внаслідок підтоплення.

Зверніть увагу. Не спроста найбільше  затопленою частиною заплави Ірпінь-річки виявилася саме ділянка на лівому березі в районі вулиць Підгірна, Достоєвського, Озерна та Єсеніна (на відрізку між Романівським та залізничним мостом), де з одного боку набережна, а з іншого низка висотної забудови сумнівного правового походження, проти якої постійно виступали, незалежні екологи, активісти та журналісти.

Жаби квакають і пташки співають на затоплених землях заплави Ірпінь-річки (+відео)

Якщо жаби відверто і голосно глузують із жабудовників та інвесторів, то інші мешканці болотної екосистеми – вужі, гадюки діють тихо. Про нинішнє «ожаблення» регіону, історію Ірпінь-річки та сумнівну перспективу забудови її заплави йшлося в розмові (під акомпанемент тисячаголосого жаб’ячого хору) кореспондентів «Зорі Приірпіння» із відомим громадським діячем, екологом ірпінчанином Володимиром Паламарчуком.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *