Ірпінський співаючий фонтан за 90 тисяч євро

Ірпінський співаючий фонтан за 90 тисяч євро

Таку суму озвучив на сьогоднішньому засіданні Ірпінського виконкому міський голова Володимир Карплюк. Сам фонтан вже заспівав ще минулої осені. На сьогоднішньому виконкомі Карплюк згадав його випадково, у контексті прийняття дозволу на звукову рекламу на центральній площі міста, коли почув, що до міського бюджету надходитиме лише 60 грн. на місяць від комерційних оголошень, які лунатимуть з гучномовця. У зв’язку з цим головуючий занепокоївся чи не буде це заважати співаючому фонтану перед виконкомом, який за словами Карплюка «зробили за 90 тисяч євро». Чомусь міський голова назвав суму в євро (очевидно, фонтан заспіває щось європейське). Хоча минулого літа, коли затверджувався кошторис, на «фонтан з резервуаром для води та насосами» було виділено – 1 млн. 586 тис. грн.».

На той час (за курсом 25 грн. за євро) 90 тисяч євро складало 2 млн. 250 тис. грн. Відтак, залишається загадкою яким чином «намалювалися» ще 664 тисяч грн.? Напевно, такі гроші заплатили фонтану, щоб він «правильно співав» перед виконкомом.
Перед цим було ще одне цікаве питання, внесене з голосу головним архітектором Ірпеня «про присвоєння поштової адреси об’єкту новоствореного нерухомого майна». З нагоди його поспішного прийняття занепокоївся присутній на засіданні виконкому депутат Богдан Мельничук.

Ірпінський співаючий фонтан за 90 тисяч євро

Оскільки сам об’єкт та присвоєна йому адреса не були озвучені. Тож, під таке «рішення» можна підтасувати будь-які новобудови. Проте, Карплюк перебив Мельничука у такому стилі: якщо Ви не знаєте за, що голосували, то це не означає, що інші не знають. Коментуючи вже по завершенні засідання це питання, Богдан Мельничук висловив припущення, що у такий спосіб присвоїли поштові адреси скандальному будівництву по вулиці Єсеніна, законність якого наразі оспорюється в судах.

Ірпінський співаючий фонтан за 90 тисяч євро

Під час обговорення кошторисної документації чергових «ремонтів доріг» в Ірпені Карплюк звернув увагу, що це питання мало хвилює двох членів виконкому з Гостомеля – Юрія Прилипка та Андрія Гірника. Коли представники Гостомеля поцікавилися скільки коштів із загального бюджету Ірпеня спрямовується на Гостомель, то Карплюк у звичному для себе стилі почав «з’їжджати з теми», вигадуючи причини та відмовки. Мовляв, крім селищних голів (а це стосується й Гостомеля, й Ворзеля, й Коцюбинського) «ніхто не працює, чому не проявляють ініціативи ваші заступники, керівники фінансових відділів, керівники структур?… чому вони не ходять на комісії? не виїжджають, не дивляться, яким чином виконати той чи інший проект?…». Хоч Гостомельський селищний голова з цим, м’яко кажучи, не погодився, Ірпінський міський голова зробив вигляд, наче так і треба й переключився на іншу тему.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *