ІРПІНСЬКІ СОВИ ЗНОВУ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?

25-го лютого 2014 року відбулася історична сесія Ірпіньради, на якій Володимир Скаржинський за наполяганням місцевої громади та людей з Майдану написав заяву про відставку.

ІРПІНСЬКІ СОВИ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?
Ігор Домровський надиктовує Володимиру Скаржинському текст заяви про відставку

 

Перед цим у ніч на 23-го лютого було повалено пам’ятник Володимиру Ульянову (Леніну), що стояв у парку неподалік Податкового університету (тоді він так називався).

ІРПІНСЬКІ СОВИ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?
Повалений Ленін в Ірпені. Голову було відбито при падінні й відтягнуто до краєзнавчого музею.

Ще за 10 днів до цього, 13-го лютого 2014 року, ірпінські депутати, вийшовши на поріг перед приміщенням міськради, побачили сов, які сиділи на ялинках.

ІРПІНСЬКІ СОВИ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?

Тоді довго думали-гадали, що означає цей знак? Як стало зрозуміло менш, ніж через два тижні: сови біля міськради – це на зміну влади!

ІРПІНСЬКІ СОВИ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?

Протягом останнього місяця вже цього року помічена підвищена активність сов неподалік міськради. А саме – у приватному секторі по вулиці Д.Х. Паламарчука. Зокрема, у садибі Володимира Паламарчука (іменем його батька названо цю вулицю), де на соснах, що ростуть у нього на подвір’ї, традиційно гніздяться сови.

Існує неофіційна версія, що буцімто Паламарчук навчає і направляє сов, аби вони сідали на ялинках перед Ірпінською радою – і в такий спосіб змінювали всю владу, або ж принаймні міського голову.

Побічно цю версію підтверджують наступні факти. Володимир Паламарчук перебуває в опозиції до нинішньої влади загалом та Володимира Карплюка зокрема. Також відомо, що Паламарчук – науковець, фаховий біолог. Тож, що називається, з совами «на ти».

ІРПІНСЬКІ СОВИ ЗНОВУ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?
Володимир Паламарчук

Аби прояснити ситуацію редакція «Зорі Приірпіння» звернулася до Володимира Паламарчука з офіційним запитом. От що на нього відповів Володимир Дмитрович: «Сови селяться переважно у лісах і лісопаркових масивах, зокрема, у нашому Ірпені. У переважній більшості облаштовують гнізда у природніх дуплах старих дерев. Сови корисні тим, що знищують мишей та інших гризунів. У кінці березня – на початку квітня сови викладають яйця (повна кладка 2-6, частіше 3-5, білих яєць), які насиджує самка 30 днів. Пташенята стають дорослими через 35-40 днів. Годують молоде потомство старші сови, даючи їжу із дзюба в дзьоб. Сови – соціально відповідальні птахи. Якщо совеня випадає з гнізда чи перелітає на інше дерево, то батьки знаходять його і продовжують годувати, доки воно не виросте настільки, аби самостійно шукати й споживати їжу. У цей період сови активно перегукуються між собою – малі совенята пронизливим писком дають знати батькам про своє місцезнаходження, аби ті знали, куди летіти їх годувати. Люди приписують совам якісь надзвичайні властивості й символізм. Проте, все це навколонаукові вигадки. Молоде потомство у пошуках майбутнього житла перелітає з батьківського гнізда на інші дерева. Відтак, можуть залетіти й на ялинки, що ростуть перед Ірпінською міськрадою. Проте, хіба що тимчасово – надовго у такому людному гамірному місці вони не оселяться. Хіба що підкинуть поживу для любителів антинаукових символізмів, здогадок і пліток».

Ось такий коментар з приводу ірпінських сов дав редакції науковець-біолог Володимир Паламарчук.  Проте, варто враховувати й інші думки, а також зважати на факти та події, пов’язані з ірпінськими совами.

До Вашої уваги перегукування сов, записане в ніч з 6-го на 7-е липня.

Одна сова сиділа на дереві біля оселі відомого художника Володимира Сидорука, а інша на ялинці біля міськради.

Потім випадкові очевидці розказували, як охоронці  зганяли сов з ялинок перед міськрадою. Люди вважають, що це не спроста. Словом, поживемо-побачимо – як насправді впливають ірпінські сови на зміну влади?

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “ІРПІНСЬКІ СОВИ ЗНОВУ ВІЩУЮТЬ ЗМІНУ ВЛАДИ?

 1. Главное — прозрачная (открытая) система Выборов-голосования!..?

  Позвольте, предложить рецепт Справедливых выборов-голосования:

  1. Кандидатом автоматически является КАЖДЫЙ избиратель;
  2. Возможно в любое время:

  а) проверить правильность зачисления СВОЕГО личного голоса-выбора;
  б) в случае потери депутатом доверия: отозвать СВОЙ личный голос-выбор, или переголосовать.?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *