Ірпінь екскурсійний: «Поглянь, де ти живеш»

ЗАПОЧАТКОВАНО ТРАДИЦІЮ – ЕКСКУРСІЇ ІРПЕНЕМІрпінь має всі передумови для інтенсивного розвитку внутрішнього туризму: особливості географічного положення та рельєфу, багатство природного, історико-культурного і туристично-рекреаційного потенціалів. Більше того, в Ірпені Оленою Геннадіївною Плаксіною розроблено багато тем та маршрутів екскурсій на будь-який смак, для проведення яких вона має необхідні знання і навики. Розроблені програми включають в себе ознайомлення не тільки з історією і культурою Приірпіння, а задовольняють естетичні потреби людини будь-якого віку.

На сьогоднішній день запущено проект «Ірпінь туристичний» і екскурсія «Поглянь, де ти живеш», яка проводиться щоденно для школярів на період канікул. Надалі екскурсії проводитимуться по вихідних. Вікових обмежень немає.

Нажаль, існує ряд проблем для повноцінного здійснення туристичної діяльності, якими з нами поділилася Олена Геннадіївна. Провести екскурсію для дітей по всім пам’яткам Ірпеня – нереально, тому що для, наприклад, відвідування ДОТів необхідно мати спеціально підготовлених інструкторів, які гарантуватимуть безпеку дітей.

Необхідна купа дозволів, довідок, домовленостей, договорів, актів. Це дозволи на перевезення, маршрут з позначеними місцями зупинок екскурсійного автобусу, списки учнів із закріпленням їх за супроводжуючими, інформація про технічний стан транспортного засобу і багато іншого. Всі ми знаємо, як важко зібрати всі необхідні документи і на скільки складно отримати документ з першого разу.

Та для дорослих на замовлення проводяться будь-які екскурсії.

За розробленим Оленою Геннадіївною маршрутом «Ірпінь – це пам’ять про людей і літо» туристична компанія «Київські фрески» проводить екскурсію Ірпінь-Буча-Ворзель. Вартість такої екскурсії 199 грн., тоді як тут її вартість в десять разів менша. Це вже, здається,  непоганий аргумент на користь відвідання екскурсії.

 

 

Автор: Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *