Іменини Гостомеля: чотири свята в один день

Учора древній Гостомель відзначив храмове свято – 525-річчя з дня заснування. Тож учора в цьому стародавньому селищі, на відміну від інших міст і сіл України, відзначалося одразу чотири свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника Вітчизни, День козацтва та День селища. Про це наголошував у своєму виступі гостомельський селищний голова Юрій Прилипко.

На свято завітало чимало гостей з різних міст України, а також за кордону. Які міста й кого відрядили до Гостомеля на День селища можна робити висновок про ставлення до гостомельчан, насамперед у плані їхнього прагнення до створення своєї окремої об’єднаної територіальної громади.

З Ірпеня прибула привітати Гостомель зі святом одна із заступниць міського голови Марія Попруга. Із Бучі завітав на свято перший заступник мера Терас Шаправський. Селищна голова Ворзеля Лариса Федорук особисто вітала гостомельчан. Від Коцюбинського з привітаннями виступив оголошений як «виконуючий обов’язки селищного голови» Сергій Даніш.

На святкування в Гостомель прибули не тільки сусіди, а й гості з далеких міст-побратимів. Представник чорноморського Очакова. А також делегація з румунського міста-побратима Ришнова.

 

До уваги читачів фотомиттєвості святкування в Гостомелі

 

Оксана КОЛОМІЄЦЬ

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Редакція газети і сайту «Зоря Приірпіння» приєднується до всіх щирих привітань і побажань на 525-й ювілей древнього славетного Гостомеля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *