Громада Приірпіння вшанувала Воїнів та рідних загиблих (+ фото)

Напередодні свята Покрови у храмі Різдва Пресвятої Богородиці громада Ірпеня зібралась вшанувати Українських Воїнів, Матерів загиблих, дружин, сім’ї наших захисників.

На святковому концерті було тепло і по-родинному затишно. У храмі, настоятелями якого є Мирослав Латинник та Віталій Воєца, зібралось багато людей. Вони не стримували сліз, коли на екрані показували фото усіх Героїв, вихідців з нашого Приірпіння, які не повернулися до рідних домівок з війни.

Потім на імпровізовану сцену зійшли батьки та дружини загиблих Воїнів. Аби усі знали і пам’ятали рідних загиблих – підтримували та допомагали їм.

Громада Приірпіння вшанувала Воїнів та рідних загиблих (+ фото)

Військовий лікар Всеволод Стеблюк (псевдо «Айболить») врятував чимало бійців на фронті. На святковому концерті виконував душевні пісні у вишиванці, що подарувала йому дружина загиблого побратима, і яку він тепер одягає в особливих випадках, як на цей виступ.

В’ячеслав Купрієнко під гітару виконав пісню розвідника. «Я літав  над Донецьком, я бачив рідну хату…», – звучала розповідь, взята з реального життя бійця, вихідця з Донецька.

Люди з захопленням слухали зворушливий виступ відомої співачки Еліен Мак, яка зізналася, що дуже схвильована, оскільки вперше виступала в такій обстановці.

Зворушливими були і виступи військових капеланів  отців Ростислава Височана і Олега Панчиняка та пані Наталії Дубчак – мами загиблого  Воїна.

Урочистості у переддень трьох свят: захисника України, козацтва та  Покрови Богородиці завершилися нагородженнями від благодійного фонду «Крила Перемоги», які його голова Вікторія Крамаренко вручила Всеволоду Стеблюку (орден «Сила Милосердя»), В‘ячеславу Купрієнку (орден «За розбудову України»), Еліен Мак (Орден Кохання), Віталію Воєцу (відзнака «За служіння народу України») та Мирославу Латиннику (відзнака «За служіння Богу і Україні»).

До уваги читачів фотомиттєвості урочистостей у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *