І ПОПЛИВЛИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ…

Або Рисова «інноваційність» ірпінської влади

Пристрасні дебати з приводу облаштування заплави Ірпінь-річки нагадали анекдот про оператора мобільного зв’язку: ви ще не знаєте про нову послугу, а ми вже зняли гроші з вашого рахунку – ми завжди на крок попереду.

І ПОПЛИВЛИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ… Або Рисова «інноваційність» ірпінської влади Так і у випадку з так званою реконструкцією набережної в історичній заплаві біля Будинку творчості письменників. Допоки що утаємничуваний кошторис робіт (на території, яка не належить до відання Ірпінської міськради) за оцінками обізнаних з КіНОшними підходами до «розпилу» бюджету – вилляється десь у 20–25 мільйонів гривень, списаних на це «покращення». (До слова, за такі гроші можна новий дитсадок збудувати).

І ПОПЛИВЛИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ… Або Рисова «інноваційність» ірпінської влади
Калюжі на свіжопрокладених доріжках. Зимові морози швидко зруйнують такі творіння.

Якість виконання робіт засвідчили недавні зливи, які наразі щедро поливають у тім числі й наше Приірпіння. На початку ХХ століття, коли започаткували нинішній Ірпінь, ця земля приваблювала незайманою природою, а також піщаним грунтом, який швидко вбирав дощові води. Понад сто років тому це приваблювало багато заможних дачників, які надали великий поштовх розвитку тодішнього поселення довкола залізничного роз’їзду Ірпінь.

І ПОПЛИВЛИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ… Або Рисова «інноваційність» ірпінської влади Віднедавна трирічна (за часом керуванням в Ірпені, а також і рівнем розвитку) влада вирішила своїми «інноваціями» знищити таку природню особливість Ірпеня. В одних місцях непродумано закатали під асфальт і плитку чималі території, внаслідок чого центра міста під час дощу перетворюється на рукотворну «Венецію» ірпінського розливу. У заплаві перемістили тисячі тонн грунту, аби знищити природній рослинний покрив, засипавши його торфом. Тепер і в заплаві Ірпінь-річки, де раніше грунт швидко вбирав воду, КіНОшні «інноватори» створили рукотворні болота й калюжі.

Тепер там доречно рисові культури висаджувати, а не квіти, на які спишуть мільйони бюджетних гривень, але вони все одно пропадуть внаслідок такого «дбайливого» й «продуманого» господарювання наразі напіввідставленої ірпінської влади.

Більше свіжих фото з заплави дивіться нижче

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *