Художній майстер-клас в Ірпінському музеї

Десяток людей різного віку взяли участь у безкоштовному майстер-класі з малювання, який відбувся минулої суботи в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї. Черговий свого роду колективний урок малювання під гаслом «Заклик весни» було проведено викладачами Школи Мистецтв «Irpen Art School». Художниця Євгенія Харгрі ділилася таємницями свого ремесла з дітьми та дорослими, допомагаючи їм аквареллю й пензлями наближати весну на мольбертах, розташованих поміж картин відомих художників у приміщенні музею.

Євгенія Харгрі ділячись своїми враженнями від майстер-класу, висловила радість з того факту, що жителі Ірпеня й Приірпіння – дуже талановиті люди. Відтак, працювати з ними – велике задоволення. Також художниця висловила велику подяку директору історико-краєзнавчого музею Анатолію Зборовському за сприяння та підтримку Школи Мистецтв «Irpen Art School».

Це вже другий безкоштовний майстер-клас від Школи Мистецтв «Irpen Art School». Наступний відбудеться у суботу 27 лютого з 15 по 18 годину. Потім – 6-го березня – у цей же час.

Майстер-класи безкоштовні для всіх учасників.

Усіма матеріалами забезпечує Школа Мистецтв.

Також «Irpen Art School» проводить набір бажаючих вчитися академічному малюнку та живопису усіх вікових категорій щовівторка та щочетверга з 14:30 до 21:00.

Під час безкоштовних майстер-класів є можливість придбати абонемент на 1 місяць навчання у Школі зі знижкою до 20%. Всі матеріали також включено у вартість навчання.

Контакти «Irpen Art School».:

068 166 37 34

050 147 32 52

Сторінка у «Фейсбуці»

 

До Вашої уваги фоторозповідь про художній майстер-клас «Заклик весни» в Ірпінському музеї

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *