GPS ДЛЯ СОВІСТІ ЧИНОВНИКІВ

Або 5 мільйонів порушень КЖЕП «Ірпінь»

 GPRS ДЛЯ СОВІСТІ ЧИНОВНИКІВ Або 5 мільйонів порушень КЖЕП «Ірпінь»

На сьогоднішньому засідання виконкому Ірпіньради прозвітували про ревізію ліквідованого КЖЕП «Ірпінь» щодо його діяльності з 1-го січня 2012 року по 1 квітня 2015 року. Як зазначила у своїй доповіді начальник фінансового управління Євгенія Данилюк, за підсумками перевірки виявлено  порушень на суму 5 мільйонів 942 гривні. З них порушень, що призвели до втрат – на 2 з лишком мільйони гривень. Зокрема, безпідставне списання паливно-мастильних матеріалів на суму 892 тисячі. Здійснення незаконних видатків на оплату праці – на суму 100 тисяч 700 грн. Окрім того, на оплату праці за договорами підряду – на 36 тисяч 115 грн.

Міський голова Володимир Карплюк сказав, що зараз з новим начальником КЖЕПу вивчають ситуацію, аби на кожну машину поставити  GPS-навігатор для уникнення «фізичних можливостей людського фактору при списанні пального».

Присутні на виконкомі зауважили міському голові, що GPS-навігатори неефективні. Мовляв, встановлюють магніти – й блокують їхню роботу. Інша справа, коли механік приходить на заправку і пломбує бензобак, а потім відстежує кілометраж по спідометру. Краще вже відеореєстратор за GPS.

Після короткої дискусії, що краще – GPS, пломби чи відеореєстратор – погодилися це питання вирішувати в робочому порядку.

Як на мене, головне питання, не які засоби контролю, а куди їх встановлювати. Найефективніше встановити пломбу чи GPS-навігатор у совість чиновників.

GPRS ДЛЯ СОВІСТІ ЧИНОВНИКІВ Або 5 мільйонів порушень КЖЕП «Ірпінь»

Промовистий факт: при цьому обговоренні питання про нецільове використання паливно-мастильних матеріалів поряд з міським головою сидів керуючий справами Максим Плешко, якого кілька хвилин тому привезли на роботу службовим автомобілем – зеленим «Шкода-Фольксваген» № 500-62 КІ, яким возили ще Скаржинського. Словом, що тут говорити: нові обличчя – старі гримаси.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “GPS ДЛЯ СОВІСТІ ЧИНОВНИКІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *