Говард Баффет і Річард Бренсон побували в Кінологічному центрі Ірпеня (+ фото)

Під час візиту в Київську область філантроп Говард Баффет та світова знаменитість Річард Бренсон побували в Кінологічному центрі, що знаходиться в Ірпені. 

Очільник фундації Howard G. Buffett Foundation постійно підтримує кінологічну службу, адже сам деякий час працював у поліції Сполучених Штатів та мав власного собаку, який і був його найкращим другом і напарником.

«Робота із собакою вкрай важка, але після наполегливих тренувань можна отримати неабиякий результат та вірного помічника. Впевнений, що нюх і вміння унікального захисника неможливо нічим замінити. Тому ефективне виконання функцій саме поліцейськими-кінологами забезпечить вдалу боротьбу зі злочинністю, особливо в умовах війни», – зазначив Говард Баффет.

Нещодавно благодійник подарував поліції Київщини 21 службового пса, які були привезені з Нідерландів, та наразі вони проходять відповідне навчання з пошуку вибухівки, наркотичних засобів та розшуку осіб. Також із-за кордону від фундації прибули чотири спецмобілі Toyota Hilux, які призначені для комфортного перевезення чотирилапих копів.

Кінологи разом зі своїми собаками продемонстрували результати навчань та набуті вміння. Крім того, Говард Баффет спільно із керівником поліції Київщини Андрієм Нєбитовим вручив Весні Лободі чергове звання – капітан поліції.

«Дякую всесвітньо відомому філантропу за прихильність до поліції Київської області. Показ всьому світу наслідків ворожого безчинства на території України є надзвичайно важливим. Ми намагаємось повернутися до звичного життя і посилено працювати заради захисту громадян, але завдяки іноземній підтримці поліцейські завдання виконуються значно ефективніше, у тому числі і документація воєнних злочинів», – зазначив генерал.

Нагадаємо, Говард Баффет очолює фундацію, робота якої спрямована на вирішення питань військових конфліктів. Фонд активно підтримує поліцію Київщини, зокрема надає матеріально-технічну допомогу.

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *