Готуйте свої кращі фотографії для Сушки!

Вже зовсім скоро в Ірпені пройде Фотосушка. 27 червня о 13:00 в парку ім. В.Правика лектор Руслан Демьяненко поділиться з вами досвідом портретної зйомки у режимі Q&A (запитання-відповіді), то ж ви матимете змогу вивідати в нього все, що вас цікавить. Говоритимемо про те, як зробити гарні портрети не тільки на дзеркальні фотоапарати, а й на пристрої, які у вас завжди під рукою, а також про методи обробки, світло і трохи про композицію.

Готуйте свої кращі фотографії для Сушки!

О 14:00 лектор Антон Мухин виступить з лекцією на тему «Роль кольору у фотографії». Лектор розповість про колір, його значення, психологічні аспекти, вплив на глядача, а також про створення композиції за допомогою кольору, про програми кольорокорекції й багато іншого.

Готуйте свої кращі фотографії для Сушки!

15:30 – Олександр Нестеров розповість про портретну зйомку, про принципи роботи зі світлом і важливість його якості для кінцевого результату і його роль в цілому, а також як використовувати доступне світло для досягнення конкретних задач.

Готуйте свої кращі фотографії для Сушки!

«Сушка» – формат виставки, що об’єднує фотографів різного калібру: аматорів і професіоналів, новачків та досвідчених профі.
Суть акції полягає в тому, що будь-який учасник (аматори і професіонали, новачки та досвідчені профі) може повісити свої знімки на мотузки за допомогою звичайних прищіпок для білизни.
Можна забронювати і забрати будь-яку фотографію у відведений час.
Свою фотографію можна підписати, залишити на звороті координати для зв’язку або незвичайне послання її майбутньому володарю.
«Сушка» – акція з обміну фотографіями, придумана і вперше реалізована в Санкт-Петербурзі Андрієм Кеззіним і Олею Луветау за активної підтримки Академії Фотографії. http://vk.com/fotosushka
Ласкаво просимо на Сушку!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *