До 13 травня готель «Ірпінь» продовжує приймати вашу Великодню допомогу фронту

DSC_1075

Ірпінські волонтери продовжують збір пасок, крашанок та інших пасхальних смаколиків, які 13-го травня будуть відправлені в зону АТО нашим захисникам. 
Це волонтерська організація Майдану Третьої сотні (голова зараз в Одесі, де можливі провокації сепаратистів). До 11-ї години 13 травня приймаються вітання з Великодніми святами у вигляді допомоги нашим бійцям на фронті. Приймається домашня консервація, паски та великодні крашанки. А також чоловічий одяг (светри, куртки). Пункт прийому облаштовано в готелі «Ірпінь». Працює цілодобово. Звертатися до адміністратора та охорони готелю.

Інші страви (холодильник в готелі є) та гроші (це на свій розсуд) на солярку для подорожі в мінімальних сумах (відстань – близько 700 км) можна передати адміністратору.

Допоможемо завезти вашу поміч тим, кому далеко до готелю, уточнивши час під”їзду по вищеназваному телефону. Намічаємо заїхати до тих, хто не може донести допомогу до готелю, на ранок з 9:30  13-го травня.

Контактний телефон помічника волонтерів на час акції, який сам у свій час передав Ірпеню на благодійність близько 12 тисяч доларів (зафіксовано печаткою і підписом мера, документ буде у охорони, яка контролює в готелі збір допомоги)  – 067 898 37 17 та 093 505 81 82 (Володимир, цілодобово). Він планує супроводжувати волонтерський вантаж на місце призначення.
DSC_1084

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *