Гостомель святкує 522-й День Народження (ФОТО)

Традиційно на Покрову стародавній Гостомель відзначає День селища. Цьогорічне святкування вирізнялося багато чим з-поміж попередніх.

Розпочалися святкові заходи товариським футбольним матчем. До Гостомеля завітала команда з Волновахи Донецької області. Після футбольної баталії гравцям і тренерам були вручені пам’ятні призи й нагороди.

Потім традиційний матч на Кубок Гостомеля між командами «Факел» та «Міраж». Перемогу з рахунком 2:1 святкували гравці «Факела».

Одночасно з цим матчем проходили інші урочисті заходи. Спочатку відкрили новозбудовану алею Небесної Сотні, яку своїм коштом зробив генеральний директор ТОВ «Галсинтез Буд» Андрій Гарбузюк.

Потім відкрили новий фонтан на вулиці Свято-Покровській неподалік ринку, який своїми руками створив гостомельчанин Юрій Андрощук.

Цього святкового дня в Гостомелі було ще одне відкриття – спортивного клубу «Спарта», будівництво якого профінансував Роман Дрижденко.

Усім меценатам і людям доброї волі, які своїми зусиллями прикрашають наш Гостомель, дякував селищний голова Юрій Прилипко (який, до речі, вперше відзначав День селища на цій посаді).

По обіді урочисті заходи відбувалися на сцені і площі біля Культурно-оздоровчого комплексу на Свято-Покровській. Привітання, святковий концерт та всілякі розваги. Все це можете побачити на світлинах наших кореспондентів зі святкування Дня Гостомеля.

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *