Гостомель стане містом з соціальною інфраструктурою і співаючими фонтанами

Відомий у Приірпінні підприємець і меценат Юрій Прилипко традиційно вітає працівників навчальних закладів рідного Гостомеля з Днем учителя. Не стало винятком у цьому плані й недавнє відзначення професійного свята освітян, яке збіглося з початком виборчої компанії до місцевих рад. Як відомо, Юрій Прилипко нещодавно зареєструвався кандидатом на посаду селищного голови Гостомеля. Відтак, користуючись нагодою вчителі та вихователі дитсадочків  розпитували в Юрія Ілліча про його плани-наміри в разі обрання на цю посаду.

На зустрічі у гостомельському дитсадочку «Веселка» природно порушилося питання нестачі місць у дошкільних начальних закладах для усіх дітей. Наприклад, «Веселка» зараз приймає дітей на сотню більше, аніж розрахований. На це Юрій Прилипко сказав, що планує спорудити в Гостомелі новий дитячий садочок. Спочатку планувався на 75 місць, але вже видно, що цього недостатньо – тож потрібно будувати на 150 місць.

Взагалі, питання нових дитсадка та школи наразі є дуже актуальним для Гостомеля. Ще навесні Юрій Прилипко зібрався збудувати нові дитсадок та школу в Гостомелі. Проте, тоді справа вперлася у дозволи від селищної влади. Вже середина осені, а питання залишається відритим. Власне, через це Юрій Ілліч і вирішив йти на селищного голову, аби надалі не залежати від примх тих, хто при владі й без зайвих зволікань вирішувати нагальні потреби гостомельчан.

Питання спорудження дитсадка та школи порушувалося на всіх зустрічах з гостомельськими освітянами. Весь час Юрій Ілліч озвучував свою позицію з цього приводу: «У разі мого обрання на посаду селищного голови розпочну будівництво на другий день після затвердження на посаді!».

Під час зустрічей порушувалося ще чимало нагальних питань гостомельчан. Це й транспорт, медичне обслуговування, дороги, парки… Юрій Прилипко означив свій намір підходити й вирішувати питання комплексно. Аби це здійснити він йде на вибори не сам, а з командою професіоналів. Один з них – Сергій Пашинський (нині балотується від Гостомеля й частини Ірпеня до Київської облради). Його будівельні фірми працювали на більшості об’єктів раніше в Бучі, а тепер в Ірпені. З огляду на це Юрій Прилипко й залучає таких людей, аби Гостомель розквітнув, як Буча і став такими ж швидкими темпами розвиватися, як віднедавна Ірпінь.

Також в команді Юрія Прилипка еколог Микола Криницький, юрист Олександр Євстифеєв, бізнесмен Іван Ксенофонтов, менеджери, комп’ютерники, фахівці з інформаційних технологій…

Загалом, Юрій Прилипко зі своєю командою привітали з Днем вчителя вихователів дитсадка «Веселка», вчителів гостомельских шкіл №№ 13, 14, 15, викладачів дитячого-юнацького центру мистецтв.

По обіді в будинку культури «Чотири леви», що в Баланівці, Юрій Прилипко разом з гостями під час благодійного обіду вітали з Днем людей літнього віку.

Чимало цікавих думок та пропозицій було почуто й висловлено цього дня під час зустрічей команди Юрій Прилипка з мешканцями Гостомеля. Зокрема, багатьом сподобалася ідея Юрія Ілліча спорудити на в’їзді в Гостомель в заплаві Ірпеня співочі фонтани, як у Вінниці. Також потрібно, щоб у Гостомелі була своя лікарня й швидка допомога, аби він став повноцінним містом.

Підсумувати зустрічі з виборцями можна фразою Юрія Прилипка: «Я не буду триматися за владу. Якщо посяду місце селищного голови і за три місяці нічого не зроблю, то сам напишу заяву й піду у відставку». У відповідь люди виражали підтримку Юрію Іллічу, висловлюючи впевненість у тому, що за його керування Гостомель неминуче приречений змінитися на краще.

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості зустрічей команди Юрія Прилипка з освітянами та людьми літнього віку

2 thoughts on “Гостомель стане містом з соціальною інфраструктурою і співаючими фонтанами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *