Голосування «сніжинками»: у Бородянці вибрали секретаря селищної ради

На сьогоднішньому другому пленарному засіданні І сесії Бородянської селищної ради VIII скликання депутати більшістю голосів обрали секретаря ради. Але з інших питань голосування виявилося далеко не одностайним. Більшість інших пропозицій, внесених селищним головою Олександром Сахаруком, депутати відхилили.

Та про все по порядку. Спочатку голова вніс кандидатуру на посаду секретаря селищної ради – депутата від партії «За майбутнє» Георгія Єрка, який розповів присутнім про свій чималий попередній досвід роботи в органах місцевого самоврядування.

Процедура таємного голосування, як і багато чого іншого, побаченого ірпінськими журналістами у Бородянці – відрізняється від того, що відбувається на сесіях в Ірпені. На відміну від знаменитого ірпінського піаніно, на якому голосують депутати, у сесійній залі Бородянської селищної ради встановлено кабінку для голосування.

Представниця лічильної комісії (до слова, вона складається із п’яти осіб і обирається один раз до кінця чинної депутатської каденції) презентуючи бюлетені для виборів секретаря ради, сказала буквально наступне. Депутатам потрібно поставити навпроти відповідної клітинки («за», «проти» чи «утримався».) позначку – плюсик, галочку або ж «сніжинку намалювати». Словом, такий сезонний спосіб голосування вигадали в Бородянці.

Хоча в бюлетенях обійшлося без сніжинок, більшістю голосів 22 «за» із 25 присутніх секретарем ради обради Георгія Єрка. Лише 2 депутати проголосували «проти», 1 «утримався».

З усіх інших питань голосування були відкритими. І далеко не завжди вони набирали мінімально необхідну кількість голосів «за» – для результативного голосування в Бородянській селищній раді потрібно 14 голосів.

Відтак, депутати проголосували перелік постійних комісій, проте не ухвалили запропонований головою їхній персональний склад. Також не набрала належної кількості голосів висунута Сахаруком кандидатура на посаду керуючого справами. Присвоєння знову обраному Бородянському селищного голові 7-го ранку 4-ї категорії держслужбовця також було провалене новообраним складом ради.

Що характерно для Бородянки, селищний голова та інші учасники сесійного дійства з олімпійським спокоєм сприймали результати невдалих голосувань. Не в приклад Ірпінській міськраді, жодне питання не ставилося на повторне голосування. Ніхто не викрикував у звичному для нас стилі «хто не прологосував?», «чому?» і як взагалі таке могло статися, що пропозицію першої особи депутати відхилили навіть не обговорюючи чи коментуючи.

Сприйнявши всі неприємні для себе підсумки голосування, як нормальну позицію депутатів, Олександр Сахарук беземоційно констатував необхідність подальшого обговорення з депутатами питань, рішення з яких не було прийнято.

Наступне пленарне засідання Бородянської селищної ради призначене на 7 грудня.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання Бородянської селищної ради

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *