Фальстарт: установчу сесію Бучанської райради визнали недійсною – заново обиратимуть голову і заступників

Такий висновок випливає із рішення Шостого апеляційного суду, який визнав протиправним рішення Бучанської ТВК стосовно проведення сесії Бучанської районної ради, розпочатої 23 листопада.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Соловйова, оприлюднивши резолютивну частину згаданого рішення суду. «Шановні депутати новоствореного Бучанського району, а я про це говорила на сесії, але всім було однаково, що Ви протиправно починаєте свою депутатську діяльність! Всі прийняті вами рішення втратили відсьогодні легітимність!!!», –  зазначила Юлія Соловйова.

Це означає, що рішенням суду, всі прийняті рішення під час визнаної нелегітимною «установчої сесії» Бучанської районної ради – втрачають юридичну силу. Простіше кажучи, визнаються недійсними.

Нагадаємо, що на згаданому засіданні, яке розпочалося 23 і продовжилося 26 листопада, депутати таємним голосуванням обрали головою районної ради Андрія Нагребельного (ВО «Батьківщина») та його заступниками Владислава Дзівідзінського («Європейська солідарність») і Владислава Хахуліна («За  майбутнє»).

Фальстарт: установчу сесію Бучанської райради визнали недійсною – заново обиратимуть голову і заступників
За трибуною Андрій Нагребельний

Було видно, як депутати поспішали, що називається, поперед батька в пекло. При цьому кидаючи своїх політичних союзників. А саме – «Слуг народу», представника яких також обіцяли обрати в заступники, але не дотримали слова.

У день згаданого проведення засідання Бучанської ради відбувалася сесія Київської облради. На ній було сформовано коаліцію з «Батьківщини», ОПЗЖ і «Слуг народу», депутата від останніх було обрано головою облради.

У Бучанському районі, що називається, погарячкували. Мало того, що поспіхом уткнули нелегітимну сесію, так ще й у політичній ситуації не зорієнтувалися. Хтось дуже поспішав обрати голову райради та заступників. Вже й ранги та зарплати почали їм приміряти. Як виявилося, зарано.

Фальстарт: установчу сесію Бучанської райради визнали недійсною – заново обиратимуть голову і заступників
У приміщенні Бучанського будинку культури проходять сесійні засідання

Втім, нічого страшного. Можна вважати вищеописані події за розминку чи навіть генеральну репетицію перед справжньою установчою сесією, на якій вже всерйоз, тобто цілком легітимно, обиратимуть голову районної ради та його заступників. Тільки от розклади й претенденти на посади будуть вже інші.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *