Новообраний голова райради… зірвав сесійне засідання: сам не прийшов і депутатів не повідомив

Анонсоване на сьогодні продовження пленарного засідання сесії Бучанської районної ради не відбулося. Як вже повідомляла «Зоря Приірпіння», учора, 26 листопада, пізно ввечері було оголошено перерву в сесійному засіданні новоутвореного органу місцевого самоврядування до сьогодні, 27 листопада, на 17 годину вечора.

Прибувши на анонсоване пленарне засідання, наші кореспонденти, а також інші ЗМІ у Бучанському будинку культури (там проходять сесії нашої райради) серед присутніх побачили тільки депутатську фракцію «Слуг Народу».

Новообраний голова райради… зірвав сесійне засідання: сам не прийшов і депутатів не повідомив

Інших депутатів навіть сліду в залі не було. Із розповідей присутніх у залі з’ясувалося, що деякі з них дзвонили, запитуючи чи відбудеться пленарне засідання. Але більшість із 54 обраних депутатів навіть не удостоїлася просто передзвонити чи запитати чи буде сесійне засідання райради.

Сьогодні планувалося поставити на повторне голосування обрання заступника голови Бучанського району від партії «Слуги Народу» Ольги Олійнич. Позаяк сам новобраний районний голова (від «Батьківщини») Андрій Нагребельний особисто заприсягнувся, якщо Ольгу Романівну не оберуть заступником районного голови, то він сам подасть заяву про свою відставку.

Але сьогодні ввечері в сесійній залі не було ні Нагребельного, ні його заяви про відставку, ні вчора обраних заступників голови від «Європейської солідарності» та «За майбутнє», ні чого…

Тільки смс-повідомлення тим, хто прийшов на сесію у стилі: вибачайте, але сесія переноситься на понеділок, 30 листопада, час проведення дізнаєтеся пізніше. Це при тому, що за перерву в сесії до 17 години 27 листопада проголосувала більшість в 32 депутати.

Відтак, виявляється, що думки окремих депутатів мають більшу цінність за прийняте сесією рішення?! Чи в районі чекають на завершення політичної конфігурації правлячої більшості в обласній раді, аби «за образом і подобою» її творити районну владу? У такому разі можна констатувати, що вчора в Бучанській раді поспішили із кандидатурами двох заступників та вочевидь із обранням районного голови також.

Оскільки правознавці досліджуючи перебіг вчорашніх сесійних подій нарікають на те, що депутатам не був розданий порядок ні денний сесійного засідання, ні проекти рішень. Бюлетені були не належного зразка, а просто листочки, в яких кандидатури для голосування вписувалися від руки. Голосування не було підтверджене підписами, депутати не знали, за що голосували!

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *