Піарник Карплюка улесливо вибачається перед керівником Ірпінської «Батьківщини»

Нещодавно в інтернет-просторі з’явилося доволі оригінальне за стилістикою вибачення одного кума перед іншим. «Чорний» піарник відставного мера-невдахи Карплюка Петро Щербина патетично-вишукано простилізувався перед депутатом Ірпіньради, головою фракції «Батьківщина» Олександром Пікуликом. Якщо не знати, що йдеться про конкретних живих людей, то це можна сприйняти за покаяння новопреставленого грішника перед Всевишнім.

Піарник Карплюка улесливо вибачається перед керівником Ірпінської «Батьківщини»

Аби було зрозуміло про що йдеться, варто навести згадані у вибаченні дурниці, які вилетіли з-під клавіатури надто емоційного автора.

Піарник Карплюка улесливо вибачається перед керівником Ірпінської «Батьківщини»

Бо ж відомо, що рукописи не горять, і так само – скріни не тліють.

Піарник Карплюка улесливо вибачається перед керівником Ірпінської «Батьківщини»

Подібні «надто емоційні» образи у виконанні згаданого піар-технолога – звична річ. Складається враження, що ним керують винятково надто хворобливі емоції, позаяк місця для інших «програм» у його головному «хард-диску» просто не залишилося.

А от «шлейф» вибачення у такому мильно-проникливому стилі (аж по самісінькі мигдалини) доводиться спостерігати чи не вперше. Що ж стало причиною такого несподіваного визнання недоладним піарником політичного банкрута «найбільшої помилки» свого життя?

Банальна зміна політичних розкладів у верхах, внаслідок яких партії «Батьківщина» випала інша роль, ніж передбачалося раніше. Натомість, для таких кишенькових проектів, як «Нові обличчя», взагалі ніякої ролі виявилося не передбачено.

Тому й заходився їхній головний піарник старанно стилізуватися, як для початку – перед керівником Ірпінської «Батьківщини» Олександром Пікуликом, якому Щербина після фейсбучного проносу з усіх можливих своїх отворів нині «простягає» руку. Ба, таки «знайшов сили для вибачення» Петя-ларьок після вливання від Вови-шкіпера в стилі: не хочеш протягувати руку – то протягнеш ноги:

Варто зауважити, що з-поміж нинішніх представників «Батьківщини» Пікулик далеко не єдиний кого «через ці кончені місцеві вибори» КіНОшний піарник поливав брудом з усіх підконтрольних йому зливних бачків. За логікою речей тепер Щербина має вибачатися перед Страховським, Лавровським, Гуріним…

Ясна річ, що адекватним людям зрозуміла справжня ціна і «щирість» подібних вибачень. Слово «вибач» втрачає своє справжнє значення, просто тому, що його кажуть, найчастіше, не щиро і повторюють свої помилки знову і знову… Цікаво, вибачення Щербини обмежаться епістолярним жанром чи за ними послідкують якісь конкретні вчинки?

Бо ж, як казав знаменитий сатирик: якщо вам вміло вилизують зад, то не розслаблюйтеся – це змазка!

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *