«Газону» і «Штопору» дозволено роботу вночі, а ЗАІРу – ні.

Таке рішення прийнято сьогодні на ранковому засіданні Ірпінського виконкому. Троє закладів ресторанного типу – «Газон», ЗАІР і  «Штопор» звернулися з проханням продовжити їм дозволи діяльності на нічний час. Після недовгого обговорення «Газону» й «Штопору» було дозволено працювати вночі, а ЗАІРу – відмовлено. Мотивація – скарги мешканців будинку, в якому розташований ЗАІР, на його роботу. «Штопору» й «Газону» нічний дозвіл дали до 1-го березня. Якщо не буде скарг громадян на їхню діяльність. Хоча, на думку деяких членів виконкому, наприклад, у «Газона» не може бути у принципі таких скарг, оскільки там немає такої близькості до житлового сектора, як у ЗАІРа.

«Газону» і «Штопору» дозволено роботу вночі, а ЗАІРу – ні.

До слова, відрадно, що в ході обговорення даного питання міський голова Володимир Карплюк також поцікавився думкою з цього приводу у присутніх журналістів. Під час обговорення я висловився за те, щоб були єдині «правила гри» для всіх подібних закладів, які виявляють бажання працювати у нічний час. Наразі можу розширити свою думку.

Нічні п’яні гуляння можуть заважати далеко не тільки жителям прилеглого будинку, як у випадку із ЗАІРом. Скажімо, той же «Газон» розташований через дорогу від житлового сектору. Так само, як наприклад, «Борода» і «Водка петь», які ще не так давно працювали вночі. Після скарг жителів їм було скасовано нічні дозволи. Можливо, у «Штопорі» й «Газоні» відтепер буде зовсім інший нічний контингент, або ж охоронці цих закладів ретельно стежитимуть, щоб відвідувачі не порушували громадський спокій, принаймні поблизу згаданих ресторацій. Але ж по всьому нічному місту не встежиш за п’яними відвідувачами. У кримінальній історії Ірпеня непоодинокі випадки, коли п’яні відвідувачі нічних закладів скоювали ДТП та інші правопорушення на значній відстані від нічних ресторацій, звідки їх охоронці «попросили на вихід».  І потерпілим від того не легше, що у місці нічного гуляння правопорушники вели себе в рамках закону, а вже подалі від нього «з ланцюга зірвалися». Словом, поживемо–побачимо, що з цього нічного дозволу вийде? А поки що про інше.

На звітному засіданні міський голова неодноразово вступав у полеміку з присутніми журналістами, намагаючись повчати, як потрібно висвітлювати ті чи інші аспекти міського життя. Це виглядало щонайменше дивно, хоча б огляду на те, що на сьогоднішньому засіданні виконкому були присутні незалежні від влади ЗМІ – «Зоря Приірпіння» та «Інформаційний портал». Проте, не спостерігалося нікого з комунального видання «Ірпінський вісник», редакція якого розташована в приміщенні виконкому, і взагалі цей ЗМІ живе за рахунок бюджету, тобто гроші ірпінських платників податків.

Володимир Карплюк нарікав на недостатню підготовку журналістів та відсутність докладного вивчення питань перед висвітленням їх у пресі.  На що автор цих рядків вказав міському голові та присутнім членам виконкому на порушення Ірпіньрадою свого ж регламенту в плані інформування населення про свою діяльність. А саме: на сьогоднішню першу половину дня на офіційному сайті міськради відсутній проект порядку денного сесії, запланованої на 17-е листопада. Згідно з регламентом проект порядку денного чергової сесії міськради повинен оприлюднюватися не пізніше 10-денного терміну до її початку. Тобто, проект порядку денного 24-ї сесії повинен бути оприлюднений ще 7-го листопада. Проте, його не було на час проведення виконкому 10-го листопада. На що міський голова не придумав нічого кращого, як порадити мені подати офіційне звернення, аби прискорити роботу секретаріату Ірпіньради.

Відтак, йдучи на зустріч побажанням Володимира Карплюка,

прошу вважати цю публікацію офіційним зверненням до:

Міського голови Ірпеня,

Ірпінської міської ради,

Прокуратури міста Ірпеня

з приводу порушення регламенту роботи Ірпінської міської ради, яке виражається у відсутності офіційного оприлюднення проекту порядку денного 24-ї сесії VII скликання, призначену на 17 листопада 2016 року.

10.11.2016 р.                                                                           З повагою, Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *