ФК «Lions» (Ірпінь) – срібні призери чемпіонату Києва з футзалу

Завершився чемпіонат Києва з футзалу серед юнаків 2014 року народження, де футболісти ірпінського футбольного клубу «Lions» посіли почесне друге місце.

Приємно констатувати, що гравця ірпінської команди Іллю Малікова було визнано кращим гравцем чемпіонату Києва, а його партнера по команді Олександра Федоренка було визнано кращим гравцем ФК «Lions». Керівництво клубу, на чолі з президентом ФК «Lions» – Юрієм Степаненком, урочисто привітало юних футболістів з вагомим успіхом у чемпіонаті Києва, вручивши грамоти від ФК та цінні подарунки футболістам.

Також слід відзначити, що 6 березня команда ФК «Lions» 2009 року народження здобула принципову перемогу у зимовій першості КДЮСШ Олімп у Києві з рахунком 4:2 над лідером, командою «МАЛ» з Коростеня, яка дала можливість нашій команді зміцнити позиції на третій сходинці турнірної таблиці.

Наразі зараз футболісти усіх вікових груп ФК «Lions» готуються до нового сезону і чекають на нових футболістів, які поповнять і зміцнять лави футбольної команди «Леви».

ФК «Lions» (Ірпінь) – срібні призери чемпіонату Києва з футзалу

Запрошуємо юних футболістів до нашої дружини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *