Депутати хочуть підмінити мера Ірпеня (+ відео)

На сьогоднішній ХХІ сесії Ірпінська міська рада прийняла рішення, яким надала повноваження представляти інтереси Ірпінської Володимиру Карплюку (наразі просто громадському діячу, колишньому меру Ірпеня у 2014-2018 рр.).

Депутати хочуть підмінити мера Ірпеня (+ відео) Депутати хочуть підмінити мера Ірпеня (+ відео)

Рішення, м’яко кажучи, щонайменше дивне. Це все одно, якби зараз Верховна Рада України замість Зеленського уповноважила на подібну закордонну діяльність Порошенка, або ще «краще» – Януковича…

Про це пише на своїй сторінці у ФБ очільник Ірпінської міської організації ВО «Свобода», депутат Ірпіньради Андрій Ополінський.

«Не обійшлося і без порушення регламенту і Законів України. А саме, прийняття рішення про уповноваження Карплюка В.А. на представництво інтересів Ірпінської міської територіальної громади з міжнародними партнерами.

Такі повноваження має міський голова і передавати їх чи когось наділяти ними – це вже тягне на порушення закону.

Це те ж саме якби Верховна Рада України уповноважила когось представляти інтереси України на міжнародній арені замість Президента Зеленського.

До речі, на сесії був присутній депутат Верховної Ради України, який ніяк не відреагував на такі дії.

Крім того даний проект рішення не обговорювався на погоджувальній раді і не був підтриманий регламентною комісією.

Не дивлячись на це, його прийняли 22 голосами «за».

Фракція ВО «Свобода» в ІМР проти такого рішення».

Справді, доволі неадекватним виглядає бажання ірпінського керівництва домовлятися з елітами країн розвиненої демократії, при цьому самим порушуючи елементарні вимоги законодавства України та своїх регламентних нормативів.

Депутати хочуть підмінити мера Ірпеня (+ відео)

Дивіться відео виступу Андрія Ополінського на пленарному засіданні ХХІ сесії Ірпінської міської ради.

 

 

3 thoughts on “Депутати хочуть підмінити мера Ірпеня (+ відео)

  1. Не здивувалася, бо це очікувано! Жах! Не дарма поїздив по всьому світу, прикриваючись Маркушиним! Мабудь, вілли під Варшавою замало, вибирав містечко, куди б ще грошики вкласти. Замість того, щоб відновлювати Ірпінь, стільки часу “покаталися” по зарубіжжю! Купив усіх! Соромно, що ТАКЕ можливо взагалі!

  2. Маркушин,не відкараськуйся від своїх службових обов’язків приймати рішення!Тебе ірпінчани вибрали,бо ти довів це,а за тебе буде рішення приймати хто? Карп’юк? Якого біса? Якщо не дієздатний,здай свій мандат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *