Депутатку Ольгу Смолянчук судитимуть за приховування майна в декларації

Сьогодні, 25 липня, Ірпінський міський суд буде розглядати адміністративний протокол стосовно депутата, голови регламентної комісії Гостомельської селищної ради Ольги Смолянчук.

Як повідомлялося раніше, протокол було складено співробітниками Національного антикорупційного бюро України за статтею 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Депутатку Ольгу Смолянчук судитимуть за приховування майна в деклараціїА саме, Ольга Смолянчук не вказала в щорічній декларації за минулий 2018 рік велику кількість майна.

Цим майном вона розпоряджається спільно зі своїм названим чоловіком депутатом, головою бюджетної комісії Гостомельської селищної ради Олегом Мамчуром.

 

На сина Олега Мамчура, теж депутата селищної ради Сергія Мамчура аналогічно було складено адмінпротокол за ст. 172-6. Він також приховав наявне у його розпорядженні майно. Судове засідання по його справі призначено на 2 серпня.

Також, нагадуємо, що це не перше засідання у справі Ольги Смолянчук. На попередні засідання суду депутатка просто не з’являлася. Спостерігаємо та готові будемо проінформувати громадськість у випадку новин з зали суду над депутатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *