Депутат напав на редактора газети: заявник пов’язує це з професійною діяльністю журналіста (відео)

Учора, 22 червня, в обід на Гостомельському ринку стався резонансний інцидент. Як розповів редактор газети і сайту «Зоря Приірпіння» Олександр Наказненко, на нього напав і вдарив кулаком ззаду в потилицю депутат Гостомельської селищної ради Юрій Марчук.

«Це сталося на Гостомельському ринку в обідній час, коли я туди заніс на роздачу черговий випуск своєї газети, – розповів по гарячих слідах події Олександр Наказненко. – Депутат Гостомельської селищної ради Юрій Марчук, побачивши мене на ринку з пачкою газет, спочатку не давав пройти й прискіпувався до мене з образами та погрозами. Коли я пройшов повз нього і пішов далі з газетами, він підбіг до мене ззаду й підступно завдав удару кулаком в потилицю. Я розвернувся, давши адекватну відсіч. Після чого Марчук почав мені погрожувати, гукаючи «давай відійдемо розбремося». Інцидент продовжився за кілька хвилин вже на автостоянці навпроти ринку. Навчений попереднім досвідом, я почав записувати спілкування з Марчуком на відео, сказавши забійкуватому депутату, що його дії вийшли за межі правового поля. Далі він продовжував поводитися неадекватно, при свідках вибив у мене з рук смартфона, яким я проводив відеозапис».

Після цього інциденту Олександр Наказненко подав заяву до поліції. Він пов’язує цей напад зі своєю професійною діяльністю. Виявляється, редактор «Зорі Приірпіння» вже давно критикував на сторінках газети та сайту діяльність гостомельського депутата Юрія Марчука.

Депутат напав на редактора газети: заявник пов’язує це з професійною діяльністю журналіста (відео)

У жовтні 2013 року вийшла публікація під назвою «Витівки гостомельського Остапа Бендера», в якій звинувачувалося депутата Марчука в отриманні неправомірної вигоди з відвідувачів фітнес-клубу в Будинку культури Гостомеля.

У березні 2015 року Наказненко опублікував статтю «Як депутатам повістки вручають», в якій критикував офіцера запасу Марчука за уникнення від вручення повістки воєнкомом.

Невдовзі після цього випадку Марчук був присутнім на судовому засіданні в «групі підтримки» колишнього Гостомельського селищного голови Анатолія Кириченка, якого тоді судили за те, що він за бюджетний кошт відправляв працівників сільради на Антимайдан.

Наступна критична публікація під назвою «Рибні місця депутатів» стосувалася критики Марчука за незаконні побори з місцевих рибалок.

Саме з цією серією критичних виступів Наказненко пов’язує напад на нього з погрозами розправи депутата Марчука, вважаючи цей інцидент брутальним перешкоджанням здійснення професійної діяльності журналіста.

Наразі розпізнано частину відеозапису із пошкодженого смартфона, наприкінці якого видно, як депутат вибиває з рук журналіста пристрій відеофіксації інциденту.

 

Олександр КОЛОМІЄЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *