День всіх закоханих в БК «Чотири леви»

Цього дня закохані дарують одне одному подарунки та роблять маленькі сюрпризи, а ті, хто не знайшов своєї половинки, сподіваються на зустріч із нею. 

До речі, День закоханих  в Україну прийшов десь на початку 1990-х років, якраз за незалежністю. Та за цей час свято набрало шаленої популярності. Цього дня у рази зростає продаж квітів, цукерок, ювелірних виробів і, звичайно, м’яких іграшок.

Це чи не найромантичніше свято в році для багатьох є приводом зізнатися у коханні, запропонувати руку і серце чи поновити шлюбні обіцянки. Все це мали змогу зробити вчора в БК «Чотири леви» всі охочі під час конкурсу на найщиріше зізнання в коханні. Цікаво? Детальніше дивіться ТУТ.

Глядачі занурилися в теплу романтичну святкову атмосферу. На сцені виступали як зовсім маленькі танцюристи та співачки, так і дорослі професійні артисти. Головним змістом промов і конкурсів виступала любов як духовне почуття. Але не тільки любові між чоловіком і жінкою надавалася увага, говорили й про важливість любові до ближнього.

Свято пройшло за підтримки Гостомельского селищного голови Юрія Ілліча Прилипка та директора будинку культури «Чотири леви» Леоніда Григоровича Драпа. Оргнізатори святкового концерту Богдан та Олександр Драп.

День Валентина не повинен бути єдиним днем, коли ми робимо щось приємне для коханих. Трохи уваги та теплих слів зроблять світ навколо добрішим.

 

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *