День Ірпеня святкуватимемо 6 жовтня на відкриття парку «Перемоги»

День Ірпеня святкуватимемо 6 жовтня на відкриття парку «Перемоги»Про це повідомила на сьогоднішній сесії Ірпіньради в. о. міського голови Анастасія Попсуй. При розгляді питання порядку денного про внесення змін до «Програми забезпечення заходів, пов’язаних з відзначенням державних та професійних свят, ювілейних дат…» вона оприлюднила цьогорічну дату святкування Дня Ірпеня – 6 жовтня. Також нинішня його тимчасова очільниця повідомила, що в цей день також планується «відкриття парку «Перемога»».

Загалом, звітна 57-а сесія Ірпінської міської ради пройшла доволі швидко і мляво, навіть опозиційні депутати полінувалися виступати. З усього було видно, що нинішня поки що влада помітно нервує, роблячи хорошу міну при поганій грі. Провладні депутати, наче перед виборами, почали згадувати про свавілля енергетичних та газових структур.

При цьому продовжували тиснути на кнопки по-старому «гнучи лінію» провладної в Ірпені партії. Вчергове не надали дозволу на розробку землеустрою неугодним владі громадянам. Та продовжили зараховувати пайову участь виконаними роботами прихильним забудовникам. Цього разу «по скромнячку» – всього-на-всього два з лишком мільйона.

День Ірпеня святкуватимемо 6 жовтня на відкриття парку «Перемоги»

Фотомиттєвості сьогоднішньої сесії Ірпіньради 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *