Чорнобильська зона відчуження завдяки телесеріалу перетворилася на епіцентр туризму в Україні (+фото)

Серіал “Чорнобиль” від HBO не тільки став найпопулярнішою кінокартиною в світі, навіть перевершивши “Гру престолів”, а й зробив Україну епіцентром туризму. 

Величезний потік туристів, які на власні очі хочуть побачити локації з серіалу, змушує розробляти нові туристичні маршрути та робити їх більш інноваційними.

Вочевидь, що це потрібно було зробити, ще коли з’явились перші тізери серіалу, проте сьогодні, 12 липня, Київська державна адміністрація разом з іншими установами пов’язаними з чорнобильською катастрофою та декількома туристичними агентствами презентавали кардинально нову екскурсію.

Туристичний маршрут поділили на два: один по самому Чорнобилю та другий по київським локаціям.

Журналіст АСПІ став свідком першої екскурсії Києвом. В рамках цього абсолютно нового маршруту ми відвідали Національний музей “Чорнобиль” та пройшлись Хрещатиком тематичною ходою в якості першотравневої ходи 1986 року, коли катастрофа ЧАЕС була в самому розпалі.

Маршрут Києвом включає в себе ще дві локації, які були показані в серіалі, але через завантаженість доріг та складні погодні умови їх було вирішено відмінити.

Таку екскурсію можна замовити починаючи від сьогодні, її вартість – від 30-ти євро.

Дивіться як це було у нашому фоторепортажі.

Джерело: Інформаційне агентство ASPI 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *