Банда «чорних ріелторів»: адвокати, нотаріус, колишній суддя підробляли заповіти померлих, щоб заволодіти їхнім майном

Банда «чорних ріелторів»: адвокати, нотаріус, колишній суддя підробляли заповіти померлих, щоб заволодіти їхнім майном У Києві викрили групу “чорних ріелторів”. Вони намагалися заволодіти майном та грошима померлих людей на загальну суму в 5,6 млн грн.

До групи входили кілька адвокатів, колишній суддя Солом’янського районного суду у місті Києві, приватний нотаріус та інші особи, повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Шахрайську схему організував один із адвокатів.

Зловмисники упродовж 2016-2018 років підробляли документи та заповіти померлих киян та намагалися заволодіти їхніми квартирами у центральних районах столиці та коштами на депозитних рахунках.

Шахраї також виготовляли документи та вносили до них недостовірну інформацію від імені померлих. Далі пакет необхідних документів передавали іншим учасникам групи на реєстрацію.

Фігурантам справи повідомили про підозру за статтями про шахрайство, підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

Досудове розслідування щодо шести учасників організованої групи завершено. Ще двох – адвокатів – оголошено у розшук.

Джерело: gazeta.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *