Чорнобильська романтика: киянин запросив американку на побачення у зону відлучення ЧАЕС

У Чорнобильській зоні відчуження поліція спільно з Державною прикордонною службою України під час патрулювання поблизу відселеного села Мартиновичі виявила двох порушників – 27-річну громадянку Сполучених Штатів Америки, яка мешканкає у Лос-Анджелесі та 31-річного киянина, які незаконно проникли на територію зони відчуження задля незвичайного побачення.

Чорнобильська романтика: киянин запросив американку на побачення у зону відлучення ЧАЕС

Як виявилося, парубок раніше офіційно працював гідом на одному з підприємств зони відчуження, де і познайомився з американською дівчиною.

Трохи згодом хлопець запропонував провести чергове побачення у досить незвичний спосіб та прогулятися по зоні відчуження Чорнобильської АЕС, адже він добре орієнтується на цій місцевості і дівчина погодилася.

У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення та у відношенні громадянки США було направлено подання до Державної міграційної служби щодо скорочення терміну перебування її на території України, яке було задоволено.

Джерело:  Поліція Київської області

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

2 комментарии на “Чорнобильська романтика: киянин запросив американку на побачення у зону відлучення ЧАЕС

  1. А квиток на літак киянин оплатив? Якщо “ні” то це не романтик, а банальний альфонс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *