Чемпіонат світу з мотокоросу в Бучі – день перший (+ фото)

Чемпіонат світу з мотокоросу в Бучі – день перший (+ фото) Учора, 18 травня, у місті Буча пройшли кваліфікаційні змагання першого дня чемпіонату світу з мотокросу та чемпіонат Європи на квадроциклах — 2019.

На старт кращої мототраси України «Сона» вийшли понад 100 зірок мотоспорту з 30 країн світу, які боролися окрім медалей ще й за призовий фонд у розмірі 50 тисяч євро.

Рішення про проведення на мототрасі СТК «Сона»  V етапу чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах ухвалив конгрес міжнародної федерації мотоспорту (FIM), до складу якої входять 112 країн.

Вже понад 20 років (1994 рік заснування) ця траса приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу і вважається однією з кращих тренувальних баз для спортсменів, відповідає усім європейським нормам. Її протяжність – 1800 метрів. Змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни і 17 поворотів.

Неймовірні швидкості, фантастичні польоти і ефектні повороти створили неповторну атмосферу змагань світового рівня, які вже стартували і вчора визначили перших призерів і команду переможницю з Нідерландів.

Сьогодні, 19 травня, з самого недільного ранку о 10:50 відбудеться автограф сесія спортсменів мотоциклів з колясками і вже о 11:15 відкриття змагань та презентація спортсменів.

 

До уваги читачів фотомиттєвості першого дня змагань

Джерело: Ірпінський інформаційний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *