Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинку

Нарешті погода почала радувати нас теплом та невеликою кількістю дощів. Прагнучи відпочити подалі від міської метушні та вихлопних газів, ми все частіше перебираємо варіанти, де можна посмажити шашлик з родиною чи в колі друзів.

Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинкуВиявляється, на території столичних лісопаркових господарств облаштовано 41 зона для відпочинку з необхідним інвентарем (лісові меблі, сформоване місце для багаття, накриття від негоди). Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Усі ці зони огороджені мінералізованими смугами, аби убезпечити від пожежі зелені насадження. Там регулярно здійснюється патрулювання.

Слід нагадати, що розпалювати багаття у лісах і парках, окрім як у спеціально відведених зонах відпочинку, заборонено чинним законодавством (ст. 152 Кодексу про адміністративні правопорушення) та передбачений штраф – від 340 до 1360 грн.

Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинку

Тож надаємо перелік зон відпочинку у Києві та області:

Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинку Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинку Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинку Де посмажити шашлик у Києві та області: перелік зон відпочинку
Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *